Dow Jones notuje 500 punktów w raporcie z pracy; Akcje AMD spadają z powodu ostrzeżenia o zarobkach

Indeks Dow Jones Industrial Average spadł w piątek rano o 500 punktów po lepszym niż oczekiwano raporcie Departamentu Pracy dotyczącym zatrudnienia we wrześniu. Zaawansowane Mikro Urządzenia (AMD) spadła o 8%, wywołując wczesną wyprzedaż wśród akcji żetonów, po tym jak pod koniec czwartku opublikowała słabsze od oczekiwań wstępne wyniki za trzeci kwartał.
XAMD ostrzegło, że słabość jest kombinacją „słabszego niż oczekiwano rynku komputerów PC i znaczących działań w zakresie korekty zapasów w całym łańcuchu dostaw komputerów PC”. Tymczasem, Tajwańska produkcja półprzewodników (TSM) odnotowały wyższe niż oczekiwano zarobki kwartalne. Ale akcje i tak spadły o 3,5%.

Giełda dzisiaj: Raport o zatrudnieniu

Raport z pracy wrześniowej Wyszedł o 8:30 czasu wschodniego, przed piątkowym otwarciem. We wrześniu gospodarka USA wzrosła o 263 000 miejsc pracy, przewyższając szacunki Econoday, które wzywały do ​​wzrostu liczby miejsc pracy o 250 000. Stopa bezrobocia spadła do 3,5% z szacunkowych 3,7%.

Systemy testowe AHER (ahr) oparł się wczesnym działaniom sektora chipów. To jest pokonanie szacunków Wall Street Utrzymał swoje silne cele wzrostu w pierwszym kwartale roku obrotowego i na cały rok. Akcje wzrosły o ponad 12% w porannym handlu.

Winda (WYŚLIJ) spadła o ponad 5% po tym, jak RBC obniżył rating akcji z ponadprzeciętnych wyników do 16, a cena docelowa wyniosła 30. Świergot (TWTR) został odrzucony o 1% w piątek rano, orzekł sędzia Elon Musk musi zamknąć transakcję na Twitterze o wartości 44 miliardów dolarów Musi stanąć przed sądem do 28 października lub w listopadzie.

Lider pojazdów elektrycznych Tesla (D.S.L.A) spadła w piątek o 3,1%. Wśród przemysłowców Dow Jones tytani technologii Jabłko (AAPL) oraz Microsoft (MSFT) od tego czasu oba gwałtownie spadły Dzisiejsza giełda Otwarty.

Ponieważ giełda nadal czeka na dzień zmiany trendu, Cummins (CMI), Murphy Ameryka (MUSA), Bionauki neurokrynne (NBIX), Vertex Pharmaceuticals (VRTX) oraz World Wrestling Rozrywka (WWE) — jak również akcje Dow Jones Zjednoczone zdrowie (UNH) — to jedna z najlepszych akcji do oglądania. Wśród zmienności z tego tygodnia rynek znajduje się w „korekcie”, a inwestorzy powinni być w defensywie.

Vertex to najnowszy dodatek Tabela liderów IBD. Cummins to jeden IBD SwingTrader Magazyn. Z udziałem Murphy’ego USA W pobliżu kolumny strefy kupowania akcji w tym tygodniu, wraz z trzema innymi świetnymi pomysłami na akcje. Światowe zapasy Udział dnia Neurokryna A 29 września Udział dnia 26 września.

READ  Jokowi odwiedzi dziś Parvorejo, aby zainaugurować terminale autobusowe i mosty

Dow Jones dzisiaj: rentowności obligacji skarbowych, ceny ropy

Po godzinach otwarcia w piątek średnia przemysłowa Dow Jones spadła o 1,7%, podczas gdy indeks S&P 500 stracił 2,2%. Zaawansowany technologicznie kompozyt Nasdaq spadł o 2,8% w przypadku AMD, Nvidia (NVDA), Intel (INTC) oraz ASML (ASML) prowadzi do stoków.

pośrodku Fundusze giełdoweNasdaq 100 tracker Invesco QQQ Trust (QQQ) spadł o 2,6%, a fundusz SPDR S&P 500 ETF (szpiegostwospadła o 2%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła w piątek rano do 3,9%. Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła w tym tygodniu do 3,56% przed odbiciem. W zeszłym tygodniu rentowność 10-letnich obligacji skarbowych osiągnęła na krótko 4%, czyli poziom nieosiągalny od ponad dekady.

Tymczasem ceny ropy naftowej w USA kontynuowały ożywienie w tym tygodniu, wzrastając w piątek o ponad 1%. Kontrakty terminowe West Texas Intermediate wzrosły o blisko 90 dolarów za baryłkę. W zeszłym tygodniu ropa spadła do najniższego poziomu w tym roku – około 76 dolarów za baryłkę – przed odreagowaniem.

Próba rajdu na giełdzie

W czwartek indeks Dow Jones Industrial Average spadł o 1,1%, podczas gdy indeks S&P 500 spadł o 1%. Kompozyt Nasdaq stracił 0,7%, a Russell 2000 o małej kapitalizacji spadł o 0,6%. S&P 500 i Nasdaq są powyżej ostatnich minimów Ich wysiłki rajdowe pozostają takie same.

Poniedziałkowy wzrost rynku rozpoczął nową próbę rajdu i to jest twój Dzień 1. Jeśli główne indeksy przebiją dołki 30 września, uniemożliwi to próbę rajdu i pozostawi rynek w poszukiwaniu dalszych spadków.

The Big Picture skomentował w czwartek„Czwartek był czwartym dniem próby rajdu na giełdzie, więc inwestorzy teraz cierpliwie czekają. Dzień po dniu, co będzie początkiem nowego ożywienia. Pamiętaj, że nie wszystkie działania następcze działają, dlatego ważne jest, aby powoli i systematycznie zwiększać ekspozycję, ponieważ poprawa się sprawdza”.

Teraz, przed potencjalnym kolejnym dniem, jest idealny czas na budowanie Solidna lista obserwacyjna Najlepsze akcje. Wielu długoterminowych liderów ma tendencję do odchodzenia na lub w pobliżu dolnego sygnału rynku. Niewykorzystanie tej wczesnej okazji jest kosztownym błędem.

READ  Banki regionalne i społeczne zbierają się, by wezwać wsparcie FDIC

Jednym z wyzwań związanych z tworzeniem listy obserwowanych podczas korekty jest to, że wykresy giełdowe mogą się zmieniać, gdy czekasz na następny dzień. Oznacza to, że niektóre podstawowe informacje o akcjach na liście obserwowanych mogą ulec pogorszeniu. Dlatego aktualizacja jest ważna.

sprawdzać Notowania akcji IBDJak na przykład IBD 50 I Akcje w pobliżu strefy kupnaDodatkowe pomysły na akcje.


Pięć akcji Dow Jones do obejrzenia teraz


Akcje Dow Jones do obejrzenia: UnitedHealth

Akcje Dow Jones UnitedHealth spadły w czwartek o 1,5%, przerywając trzydniową passę i napotykając opór na kluczowej 50-dniowej linii. Akcje tworzą płaską podstawę z punktem kupna 553,23 IBD MarketSmith Analiza wykresów. Akcje UNH spadły w piątek rano o 1,55%.

Udział UNH Pokazuje solidne 94 z idealnych 99 Wspólna ocena IBD, dla jednego Kasa giełdowa IBD. Inwestorzy mogą korzystać z IBD Composite Rating, aby łatwo ocenić jakość podstawowych i technicznych wskaźników akcji. UnitedHealth informuje o wynikach za trzeci kwartał 14 października.


4 najlepsze akcje wzrostu do oglądania w CurseRent korekta giełdowa


Kluczowe akcje do obejrzenia: Cummins, Murphy USA, Neurocrine, Vertex, WWE

Cummins szybko przesuwa się na prawą stronę podstawy kubka z 233,95 pkt. W tym tygodniu akcje powróciły do ​​50-dniowego maksimum, co jest pozytywnym znakiem. Najbliższe wyniki spółki to 4 listopada. Akcje Cummins spadły o 0,7% w piątek rano.

Stacja benzynowa i lider minimarketów Murphy USA tworzy płaską bazę z punktem zakupu 303,19. Akcje spadły w czwartek o 1,5%, kontynuując spadki po wtorkowym odwrocie. Akcje znajdują silny opór na 50-dniowej linii. Zdecydowana zmiana tego stanowiska byłaby korzystna dla fundamentalno-strukturalnych perspektyw akcji. Wyniki za III kwartał zostaną opublikowane 26 października. Akcje spadły w piątek o 1,4%.

Neurocrine Biosciences znajduje się w 5% strefie kupna poza punktem kupna 109,36 płaskiej podstawy. IBD MarketSmith Analiza wykresów. Linia RS osiągnęła nowy szczyt w czwartek, co jest dobrym sygnałem. Akcje wzrosły o 0,7% na początku piątkowego handlu.

Udostępnij w Tabeli Liderów IBD Vertex Pharmaceuticals szybko zbliża się do punktu zakupu 306,05 płaskiej podstawy powyżej początkowego wpisu 296,24. Nawet jeśli słaba sytuacja rynkowa zepchnie Cię na dalszy plan, spadek kursu akcji sprawia, że ​​warto to obserwować. Jej linia RS osiągnęła nowe szczyty, co może być oznaką lepszych wyników na giełdzie. Akcje VRTX spadły w piątek o 0,3%.

READ  Obama mówi, że demokracja może nie przetrwać, jeśli Republikanie z Arizony wygrają

World Wrestling Entertainment próbuje wybić się powyżej 75,33 wpisu w bazie pucharowej, ale zamknął się o około 3% poniżej wpisu po czwartkowym spadku o 0,7%. Podatek RS osiągnął w tym tygodniu nowy rekord. Akcje WWE wzrosły w piątek o 0,1%.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącym rajdzie giełdowym na IBD Live


Akcje Tesli

Akcje Tesli Czwartek spadł o 1,1%, kończąc na najniższym poziomie od 13 lipca. Akcje spadły w piątek rano o 3,1%. CEO Musk napisał na Twitterze, „Z przyjemnością ogłaszam, że Tesla rozpocznie produkcję naczepy z dostawami do @Pepsi 1 grudnia!.” Dodał: „500 mil zasięgu i dużo frajdy z jazdy”.

Akcje są o około 40% niższe od 52-tygodniowych maksimów i poniżej 50- i 200-dniowych linii. Wyniki spółki EV za III kwartał to 19 października.

Liderzy Dow Jones: Apple, Microsoft

pośrodku Akcje Dow Jones, akcje Apple spadły w czwartek o 0,7%, kończąc trzydniową passę. Akcje są nadal o 21% niższe od swoich 52-tygodniowych maksimów i poniżej 50- i 200-dniowych linii. Wyniki za trzeci kwartał 27 października. W piątek rano akcje Apple spadły o 2,6%.

Microsoft spadł w czwartek o 1%, przełamując trzydniową zwycięską passę. Akcje wciąż odrabiają straty z 52-tygodniowego minimum. Firma programistyczna jest o 30% niższa od 52-tygodniowego maksimum. Akcje Microsoftu spadły o 4% na początku piątkowego handlu.

Nie zapomnij śledzić Scotta Lehtonena na Twitterze @Ibd_slehtonen Dowiedz się więcej o akcjach wzrostowych i indeksie Dow Jones Industrial Average.

Może Ci się spodobać:

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

Dowiedz się, jak synchronizować rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z IBD Long-Term Leaders

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak badać zapasy wzrostu: dlaczego to narzędzie IBD ułatwia wyszukiwanie najlepszych zapasów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *