Derek Carr wie, że Raiders to „jego drużyna piłkarska” pomimo treningu Colina Cabernicka, mówi Josh McDaniels

NowyMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Josh McDaniels, główny trener Las Vegas Riders, powiedział, że nie musi płacić. Rozrusznik długoletni Derek Carr Head-up przed treningiem Colina Cabernicka.

Po tym, jak 34-letni wolny agent sprowadził rozgrywającego na trening w środę, mówi się, że zrobiło to wrażenie na kolarzach, a trener nalegał, aby zespół nadal był właścicielem samochodu.

„Myślę, że Derek jest bardzo wygodny tam, gdzie jest” – powiedział McDaniels Powiedziano dziennikarzom w czwartek. „Myślę, że on wie, kim jest dla nas, wie, co do niego czuję, wie, co my do niego czujemy. Nie sądzę, żeby w tej chwili to była wielka sprawa dla Dereka”.

Główny trener Las Vegas Riders, Josh McDaniels, przemawia podczas konferencji prasowej w czwartek, 26 maja 2022 r., w Centrum Treningowym NFL Football Team w Henderson.
(Zdjęcie AP / John Locher)

31-letni samochód podpisał w tym roku trzyletnią umowę o przedłużenie o 121,5 miliona dolarów i pozostaje w pierwszym kwartale zespołu. Mówi się, że jeźdźcy patrzyli Cabernet byłby dobry? W pokoju rozgrywającym, w którym znajdują się Jared Stidham i Nick Mullens.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o grach na FOXNEWS.COM

„Myślę, że wie, że to jego drużyna piłkarska i zachowuje się w ten sposób na boisku i kieruje tym, co chcemy, aby przewodził, i robi wszystko dobrze” – dodał McDaniels. „Nie mogłem wiele usłyszeć od Dereka Carra. Jestem bardzo zadowolony z tego, co robił do tej pory”.

Nawet po tym, jak John Croton zrezygnował z funkcji trenera Riders w połowie ubiegłego sezonu, Carr był w stanie zabrać drużynę do play-offów w jednej z najtrudniejszych dywizji NFL.

Trzykrotny Pro Bowler osiągnął najwyższy w karierze wynik 17,04 jardów podań (4 804) i 14 przechwytów w 17 meczach w zeszłym sezonie. Rzucił 23 przyłożenia i poprowadził zespół do przewagi 10-7, zanim ostatecznie przegrał z mistrzami AFC Cincinnati Bengal w rundzie dzikich kart.

McDaniels w czwartek odmówił powiedzenia, czy zespół podpisze Kaepernick, który ostatnio grał w NFL w 2016 roku, w tym samym roku, w którym zaczął klęczeć podczas hymnu narodowego w proteście przeciwko niesprawiedliwości rasowej.

Colin Kepernick przyciąga podczas treningu z Las Vegas Riders: Raporty

Trener powiedział podczas swojej konferencji prasowej, że nie będzie zadawał pytań o piłkarzy, których aktualnie nie ma w drużynie.

„Sprowadziliśmy mnóstwo ludzi na treningi” – powiedział McDaniels. „Od pierwszego dnia mówiliśmy, że przyjrzymy się każdej okazji. Nie był pierwszym graczem, którego widzieliśmy, ani ostatnim”.

„Więc wiele osób będzie wchodziło i wychodziło z tego budynku i miało szansę stworzyć wygląd” – dodał trener. „Oceny, które wystawiamy, są dla nas osobiste i zrobimy to, jeśli zdecydujemy się dodać kogoś do zespołu”.

Kepernick powiedział w wywiadzie podcastu w zeszłym miesiącu, że „całkowicie” chciałby ponownie zagrać w lidze i byłby gotowy do powrotu do ligi jako rezerwowy rozgrywający, gdyby pomogło to jego szansom na powrót.

PLIK - San Francisco 49ers rozgrywający Colin Cabernick (7) Sty.  Poszukiwanie odbiornika podczas drugiego kwartału NFC Divisional Playoff NFL Football Team przeciwko drużynie Green Bay Packers w San Francisco 12, 2013.

PLIK – San Francisco 49ers rozgrywający Colin Cabernick (7) Sty. Poszukiwanie odbiornika podczas drugiego kwartału NFC Divisional Playoff NFL Football Team przeciwko drużynie Green Bay Packers w San Francisco 12, 2013.
(AP Photo / Tony Aveler, plik)

Chociaż samochód nie odezwał się w czwartek, inni zawodnicy, w tym defensywny Maxx Crosby, zostali poproszeni o doprowadzenie Kaepernick na trening.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

„Szczerze, niewiele o tym wiem” – powiedział dziennikarzom Crosby. „Martwię się, że faceci są tutaj teraz, więc naprawdę mam.”

READ  Wymiana Danych Krajowej Transformacji Cyfrowej: Minister

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *