Czy klawiatury mechaniczne naprawdę potrzebują klawiszy strzałek?

Zbliżenie / Najnowsze powiadomienie z klawiatury to oszczędzająca miejsce alternatywa dla dedykowanych przycisków strzałek.

Sharon Harding

Które klawisze są absolutnie niezbędne dla klawiatury? Wielu powie ci, że jest pełna klawiatura numeryczna, podczas gdy inni domagają się klawiszy makr. Osobiście nalegam na bąbelek głośności dla mnie Domowe biuro Ustawiać. Jako ktoś, kto przetestował 60 procent klawiatur, które nie mają klawiatury numerycznej ani klawiszy strzałek, dodam, że dla produktywności i mojego zdrowia psychicznego klawisze strzałek są koniecznością.

Klawiatury bez strzałek mają swój rynek, ale dla większości brak strzałek na klawiaturze jest przełomem. Klawiatura mechaniczna Wściekłe miauczenie Wzywa do rozważenia ogłoszonej dziś alternatywy. Zamiast polegać na klawiszach strzałek lub kombinacji klawiszy do wprowadzania strzałek (jak robi to większość 60 procent użytkowników klawiatury), ma pojemnościowy panel dotykowy na przedniej krawędzi, na którym można wprowadzać klawisze strzałek i inne funkcje za pomocą kciuka.

Zły Miao jest coś tutaj?

Tu nie chodzi o klawiaturę

AM Compact Touch firmy Angry Miao oszczędza miejsce, zastępując klawisze strzałek panelem dotykowym obsługiwanym kciukiem.
Zbliżenie / AM Compact Touch firmy Angry Miao oszczędza miejsce, zastępując klawisze strzałek panelem dotykowym obsługiwanym kciukiem.

Zanim zagłębimy się w ten intrygujący touchpad, zejdźmy z drogi: prawdopodobnie nie chcesz kupować bezprzewodowej klawiatury Angry Miao AM Compact Touch. Po pierwsze, Peripheral wciąż znajduje się w fazie finansowania społecznościowego (Indygo Według informacji zaczyna się 2 lutego na krawędzi) Angry Miao to znana firma wśród entuzjastów klawiatur mechanicznych Wydania produktów W ostatnich latach iz sukcesem Kampanie crowdfundingowe. Inne firmy produkujące klawiatury mechaniczne itp KiekronMa tendencję do uruchamiania produktów poprzez finansowanie społecznościowe i niektóre publikacje, w tym The Verge i TechCrunch, przetestował modele AM ​​Compact Touch. Ale inwestowanie pieniędzy w jakąkolwiek kampanię crowdfundingową wiąże się z ryzykiem.

READ  Rishi Sunak i Sajid Javid zrezygnowali z rządu Borisa Johnsona

Poza tym AM Compact Touch ma układ klawiszy bez klawiszy strzałek, klawiatury numerycznej lub wiersza funkcji. Bardziej zainteresowani będą musieli stawić czoła stromej cenie, od 398 do 615 USD.

Jednak nie mogę się powstrzymać od fascynacji AM Compact Touch, ponieważ stanowi wyzwanie dla tego, jak normalnie poruszamy się po klawiaturze. Zapewnia funkcjonalność części klawiatury, która nigdy nie jest używana.

Czy klawisze strzałek są potrzebne na klawiaturze, ponieważ są niezbędne do codziennego korzystania z komputera, czy po prostu jestem do tego przyzwyczajony? Teraz jest dobry moment, aby zastanowić się, czy klawiatury wymagają wstrząsu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *