CULines poszerza zakres usług podpisując umowę agencyjną

Linie CUL Niedawno uruchomiła zmodernizowaną usługę VGX z bezpośrednimi trasami z Dżakarty do Indii i na Bliski Wschód. Aby wesprzeć ten rozwój, firma zawarła umowę agencyjną z PT Samudera Agages Indonesia, wyznaczając ją na generalnego agenta na Indonezję. Oficjalne podpisanie umowy odbyło się 14 maja 2024 r. w biurze PT Samudera Agages Indonesia w Dżakarcie, w którym uczestniczyli kluczowi menedżerowie obu firm.

Wyrażając podekscytowanie partnerstwem, prezes CULines Liner Business, pan. Teo Yew Ping podkreślił strategiczne znaczenie rynku indonezyjskiego i zaangażowanie firmy w rozwój swojej globalnej sieci i doskonalenie usług w regionie. Przewodniczący Dyrektor Agencji PT Samudera Indonezja Pan. Hendra Wijanoko podkreśliła rozległą sieć i możliwości swojej firmy, spodziewając się znacznego wzrostu działalności CULines w Indonezji w drodze wspólnych przedsięwzięć.

Koncentrując się na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań spedycyjnych, CULines oczekuje, że ulepszona usługa VGX i współpraca z agencjami PT Samudera w Indonezji podniosą jakość swoich usług. Zgodnie z umową PT Samudera Agages Indonesia zapewni klientom CULines w Indonezji kompleksowy zakres usług spedycyjnych i logistycznych, w tym marketing, hodowlę, rezerwację ładunku, dokumentację i inne.

Bądź na bieżąco z aktualnościami i ciekawymi artykułami z dziedziny logistyki dzięki oficjalnemu kontu LINE @Logistics Mananger. @Kierownik Logistyki Lub kliknij tutaj

READ  Wykolejenie pociągu we Wschodniej Palestynie w stanie Ohio: transport zanieczyszczonych odpadów zostanie wznowiony w poniedziałek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *