Canelo Alvarez kontra GGG 3: Aktualizacje rund na żywo

MMA Fighting ma na żywo aktualizacje rundy Canelo Alvarez vs. GGG 3, jednej z najlepszych walk bokserskich roku, w sobotnią noc na T-Mobile Arena w Las Vegas.

Oczekuje się, że główne wydarzenie rozpocznie się o godzinie 23:00 czasu wschodniego na DAZN pay-per-view. Sprawdź nasze Canelo kontra GGG 3 Wyniki Strona, aby dowiedzieć się, co się stało na dolnej okładce.

To będzie trzecie spotkanie dwóch bojowników. Kiedy po raz pierwszy walczyli w 2017 roku, rozstrzygnięto losowanie podzielone, a Alvarez wygrał większościową decyzję 15 września 2018 roku na GGG.

Canelo Alvarez wygrał swoje WBA, WBC, IBF, WBO i Ten pierścień tytuły super wagi średniej w turnieju.

Canelo Alvarez kontra Zajrzyj na bloga na żywo z głównego wydarzenia GGG 3 poniżej.

Główne wydarzenie jest następne.

Hymny narodowe Dalej, Kazachstan Najpierw.

Następnie dostajemy trzy hymny z Meksykiem, a następnie z USA

Golovkin, pretendent, pierwszy wchodzi na ring. Arena się kołysze Armia siedmiu narodów Przebijają się przez głośniki, aby zaznaczyć jego wejście.

Wielki pop dla obrońcy mistrza Canelo, gdy wchodzi z muzyką na żywo.

Twoim sędzią w tym meczu jest Russell Mora.

Runda 1: Golovkin dostaje layup z dzwonka. Ponieważ potrzebują czasu, aby ocenić się nawzajem, Canelo chce iść na własną rękę. Canelo z wpinanym lewym hakiem. Prosto do ciała Canelo. Nie było zbyt wiele wyjścia z żadnego z zawodników na mniej niż minutę przed rundą otwierającą. Canelo odnosi większe sukcesy w swoim dźgnięciu, przez pierwsze trzy minuty bez żadnych wydarzeń.

Runda walki MMA 10-9, Canelo.

Runda 2: Canelo zadaje cios, a potem schyla się z westchnieniem. Golovkin jest zajęty swoim szumem. Canelo uderza, ale nie może zadać ciężkich ciosów. Jab przez Canelo, Golovkin uderza w ciało. Treść Canelo. Prawa ręka do ciała dla Canelo. Akcja jest nadal nieco niepewna w dwóch rundach.

READ  Wersja próbna Johnny'ego Deppa NA ŻYWO: Najnowsze wieści z bitwy o zniesławienie z Amber Heard

Runda walki MMA 10-9, Canelo. Ogólnie, Canelo 20-18.

Runda 3: Najlepszy kontr pozostawiony przez Canelo Landsa był jak dotąd największym strzałem w walce. Canelo podwaja się podczas ciosu. Golovkin używa własnego ciosu, aby załatwić sprawy. Canelo rusza w pośpiechu. Golovkin łączy się z ciosem. Canelo ląduje na swoim.

Runda walki MMA 10-9, Canelo. Ogólnie 30-27 Canelo.

Runda 4: Canelo naciąga się i uderza dobrze, a Golovkin nie może wiele zrobić poza ciosem. Canelo też wykonuje swoją pracę. Wysięgnikiem w prawo do Canelo, potem w prawo do ciała. Kombinacja daje Canelo prawą rękę na brodzie. Golovkin zadaje cios, ale Canelo ponownie wspiera go prawami.

Runda walki MMA 10-9, Canelo. Ogólnie 40-36 Canelo.

Runda 5: Golovkin potraja się na ciosie. Canelo idzie za nim, w prawo do ciała, potem w lewo. Canelo rozdziera kolejny dobry do ciała. Kombinacja ciosów ciosem w ciało daje Canelo punkty. Golovkin zaczyna wyrzucać prawe ręce. Canelo z dobrym ruchem głowy. Golovkin kłuje go dźgnięciem. Lewy hak Canelo, a następnie strzał w ciało, który wytrąca Golovkina z równowagi o kilka stóp. Uczniowie z wyższych klas Canelo mają dobre oceny. Pod koniec krótkiej rundy mistrz odchodzi.

Runda walki MMA 10-9, Canelo. Ogólnie 50-45 Canelo.

Runda 6: Canelo zadaje cios i okrąża Golovkina, aby otworzyć szóstą rundę. Gdy Golovkin próbuje się wcisnąć, Canelo uderza go w ciało i trafia krótkim hakiem. Golovkin z 1-2. Zawiesza Canelo. Canelo rozrywa ciało. Małe przewinienie Golovkina mija, zanim ląduje podbródkiem. Kolejny trudny do lądowania Canelo.

Runda walki MMA 10-9, Canelo. Ogólnie 60-54 Canelo.

Runda 7: Canelo strzela lewą ręką i unika dwóch kontr Golovkina. Prawe dośrodkowanie Canelo prowadzi do klinczu. Strzela lewy hak Canelo. Uppercut firmy Canelo. Jest w pościgu, a Golovkin nie bywał tam zbyt często. Uderza Canelo w ciało. Canelo uderza Golovkina prawą ręką. Zadaje cios, którego Golovkin nie może znaleźć.

READ  Sąd Najwyższy orzeka w sprawie planu anulowania pożyczki studenckiej Bidena

Runda walki MMA 10-9, Canelo. Ogólnie rzecz biorąc, 70-63 Canelo.

Runda 8: Jest dźgnięcie Golovkina, ale nie widzieliśmy jeszcze dużo więcej. Canelo z kolejnym lewym hakiem, gdy krążą. Rzuca z miejsca kolejną. Canelo wygrywa dzięki wymianie lewej ręki. Jedzie lewą stroną do ciała Golovkina. Kombinacja Jab-jab-body dla ziem Canelo. Golovkin wykazuje oznaki życia, ale Canelo natychmiast wspiera go kontrą. Prawa ręka Golovkina zdobywa punkty.

Runda walki MMA 10-9, Canelo. Ogólnie rzecz biorąc, Canelo 80-72.

Runda 9: Canelo potraja się w dźgnięciu i podąża za lewą i prawą stroną. Podkrój do ciała marki Canelo. Uczniowie z wyższych klas Canelo mają dobre oceny. Canelo wciąż bije Golovkina. Uderzenie Golovkina, gdy Canelo przechodzi do defensywy i wreszcie pozwala na dwa silne ciosy. Canelo podwaja się po ciosie. Golovkin ląduje w prawo. Lewa ręka od Golovkina, potem prosta prawa. Canelo odpowiada dwoma czystymi ciosami. Canelo podchodzi do ciała.

Runda walki MMA 10-9, Golovkin. Ogólnie 89-82 Canelo.

Runda 10: Golovkin był zdecydowanie zrelaksowany po wygraniu rundy. Golovkin zdobywa bramkę prosto w lewo. Canelo miesza go do głowy i tułowia i trafia podbródkiem. Twarde ciało postrzelone przez Canelo. Podcięcie przez Golovkin. Canelo z kontuarem po lewej. Obaj wojownicy starają się założyć cios. Małe ukłucie wewnętrzne dla Canelo.

Runda walki MMA 10-9, Canelo. Ogólnie rzecz biorąc, 99-91 Canelo.

Runda 11: Canelo ma rozcięcie na oku od przypadkowej poduszki. Golovkin teraz eliminuje tę pracę właśnie tam. Canelo kontratakuje karoserią i idzie głową naprzód swoim podbródkiem. Canelo skradał się wokół strażnika Golovkina. Golovkin jest zajęty swoją pracą. Golovkin do ciała. Jeśli ma wygrać tę nieuchwytną wygraną z Canelo, potrzebuje nokautu.

Runda walki MMA 10-9, Canelo. Łącznie 109-100 Canelo.

READ  Błyskawica kontra Rangers Game 5 Wynik: Michael Cherkachev, Andrzej Ballad Power Tamba Bay Masowe zwycięstwo w Nowym Jorku.

Runda 12: Canelo idzie naprzód z lewym sierpowym. Golovkin nie trafia w podbródek. Są niechlujni w swojej pracy w klinczu. Golovkin uderza Canelo dźgnięciem. Więcej grapplingu niż boksu w tej rundzie. Lewy podbródek dla Canelo. Golovkin trafia 1-2 w środku. Dobre dla Canelo. Wymieniają kilka ciosów przed dzwonkiem, a następnie obejmują się.

Runda walki MMA 10-9, Canelo. Ogólnie rzecz biorąc, Canelo 119-109.

Oficjalny wynik: Canelo Alvarez pok. Giennadija Gołowkina przez jednogłośną decyzję (116-112, 115-113, 115-113)

Po walce Canelo podziękował Golovkinowi za trylogię. „Zapewniliśmy fanom trzy dobre walki. Dziękuję Ci za wszystko.”

Canelo mówi, że po walce planuje poddać się operacji lewej ręki.

„Wszyscy wiedzą, że to najwyższa klasa w boksie” – powiedział Golovkin po walce. „Wszyscy wiedzą, że to Canelo. Jeśli spudłujesz jeden cios, może zakończyć walkę. Spójrz na jego twarz, spójrz na moją twarz. To pokazuje, że trenowaliśmy dobrze iw efekcie toczyliśmy dobrą walkę.

„Dzisiaj Canelo jest lepszy” – dodał Golovkin.

Colvkin przyznaje, że stosunek między nim a Canelo jest „w 100 procentach lepszy” i porównuje ich do LeBrona Jamesa i Kobe Bryanta.

Podają sobie ręce, a potem obejmują.

Canelo jest pytany o rewanż z Dimitrim Bivolem i mówi, że to walka, której chce, ale „Potrzebuję przerwy”. Pivol pokonał Canelo w maju ubiegłego roku i broni tytułu WBA wagi półciężkiej przeciwko Gilberto Ramirezowi 5 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *