Prabowo-Gibron wygrał lokal wyborczy, w którym głosowało Prabowo

Pokor, Jawa Zachodnia (Antara) – para kandydatów na prezydenta i wiceprezydenta Prabowo Subianto-Kibran Rakapuming Raka, Jawa Zachodnia, dystrykt Pokor, wioska Bojong Koneng, lokal wyborczy nr 1. W 33. Prabowo wygrało osunięciem się ziemi w tym samym miejscu, w którym głosował. W środę.

Gibran, kolega Prabowa, głosował w swoim rodzinnym mieście Surakarta w środkowej Jawie.

Para Prabowo-Kibron zdobyła w lokalu wyborczym 236 głosów. Tymczasem Anies Baswedan-Muhaimin Iskandar dostał 11 głosów, a Ganjar Pranowo-Mahfud MD tylko trzy głosy.

W lokalu wyborczym nr 33 głos oddało 257 wyborców, w tym dwóch zarejestrowanych na Dodatkowej Liście Wyborców (DPTb) lokalu wyborczego.

Oddano dwa głosy nieważne.

Kandydat na prezydenta skorzystał z prawa głosu o godzinie 9:00 czasu lokalnego (UTC +7). Towarzyszyli mu jego zastępca major Teddy Indira Vijaya i jego osobiści sekretarze.

Zakończył głosowanie o godzinie 9:17, po czym wrócił do swojego domu we wsi Hambalong w dystrykcie Pokor.

Prabowo kontynuował swój program dnia wyborów, odwiedzając swój dom w Południowej Dżakarcie, gdzie spotkał się z niektórymi członkami Komitetu Kampanii Narodowej Prabowo-Kibran. Następnie udał się do teatru Jakarta w środkowej Dżakarcie, aby obejrzeć szybki wynik liczenia.

Według sekretarza komitetu kampanii Nusrona Wahida Prabowo zwróci się do swoich zwolenników w środę wieczorem w Istora Senayan Arena w kompleksie sportowym Kelora Bung Karno.

Ponad 204 miliony indonezyjskich wyborców oddało swoje głosy 14 lutego 2024 r., aby wybrać prezydenta, wiceprezydenta i członków Indonezyjskiej Izby Reprezentantów (DPR RI), Regionalnej Rady Przedstawicieli (DPD) i Zgromadzeń Regionalnych (DPRD). Na poziomie województwa, miasta i powiatu.

Trzy pary kandydatów rywalizujące o przywództwo krajowe w tegorocznych wyborach to Anis Baswedan i Muhaimin Iskandar (para kandydatów numer jeden); Prabowo Subianto i Gibran Ragabuming Raga (para numer dwa); oraz Kanchar Branovo i Mahfud MD (para numer trzy).

Regulamin KPU 2022 nr. Według 3 ogólnokrajowa reorganizacja głosowania przed wyborami w 2024 r. ma nastąpić od 15 lutego do 20 marca.

READ  Nowy wysiłek identyfikuje geny, które stworzyły mamuta - Ars Technica

Powiązane wiadomości: Konsumpcja, wydatki dzięki wyborom – mówi minister
Powiązane wiadomości: W lokalu wyborczym, w którym głosował Kanjar, wygrywa para Kanjar-Mahfud
Powiązane wiadomości: Bawaslu zaleca ponowne głosowanie w Kuala Lumpur

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *