Better CEO odchodzi na emeryturę po 900 zwolnieniu przez Zoom call

CEO Digital Mortgage Company Better.com, który w zeszłym tygodniu zwolnił 900 pracowników podczas apelu Zoom, bierze urlop z firmy podczas przeprowadzania „oceny przywództwa i kultury”, wynika z wiadomości e-mail wysłanej do pracowników z zarządu. Najpierw Zgłoszone przez Płyta główna, Po e-mailu grupy „Najbardziej smutne wydarzenia ostatniego tygodnia”, dyrektor generalny Vishal Garg „wejdzie w życie natychmiast”, a główny dyrektor finansowy Kevin Ryan będzie zarządzał codziennymi operacjami.

Firma Better, założona przez Cork w 2012 roku, zwróciła na siebie uwagę po rozmowie z 900 pracownikami, która odbyła się 3 grudnia i poinformowała ich, że tracą pracę. „Jeśli bierzesz udział w tej rozmowie, jesteś częścią nieszczęsnego zespołu, który zostanie zwolniony”, powiedział Cork podczas rozmowy. Ubolewał, że to nie pierwszy raz, kiedy miały miejsce zwolnienia: „Ostatni raz to zrobiłem płakałem. Tym razem mam nadzieję, że będę silny”. Rozmowa wideo została podjęta przez najlepszych pracowników i szeroko rozpowszechniona w mediach społecznościowych. Następnie jest usuwany.

Korek następnie wysłany Wiadomość do najlepszego personelu Przepraszam za to, jak poradził sobie ze zwolnieniami. „Nie okazałem należytego szacunku i uznania dla ofiar i wkładu, jaki wnieśli” – napisał Cork. „Czuję, że sposób, w jaki zareagowałem na wiadomość, pogorszył trudną sytuację”.

Po wiadomościach o zwolnieniu zaczęły pojawiać się doniesienia o wcześniejszych nieczułych komentarzach i zachowaniu Cork; Płyta główna Zgłoszone Kiedyś nazwał firmę Better świetnym inwestorem w „ścieki” i podobno powiedział jej pracownikom, że zamiast brać dzień wolny na rdzennych mieszkańców, lepiej byłoby, gdyby pracowali i zarabiali „kapitał, czyli nasza wolność” dla firmy . ”

Bloomberg Zgłoszone Better odsunął planowany SPAC, który miał zostać zamknięty w czwartym kwartale. 30 listopada Aurora zmieniła warunki umowy finansowej z korporacją przejmującą i Softbank Petter, płacąc firmie hipotecznej około 750 milionów dolarów w gotówce. Bloomberg Dzień po ogłoszeniu nowych przepisów SPAC Cork zwolnił 900 pracowników.

READ  MFW twierdzi, że gospodarki wschodzące muszą być przygotowane na środki oszczędnościowe ze strony banku centralnego

Lepiej nie odpowiedział na prośbę o komentarz Na krawędzi W piątek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.