Better CEO odchodzi na emeryturę po 900 zwolnieniu przez Zoom call

CEO Digital Mortgage Company Better.com, który w zeszłym tygodniu zwolnił 900 pracowników podczas apelu Zoom, bierze urlop z firmy podczas przeprowadzania „oceny przywództwa i kultury”, wynika z wiadomości e-mail wysłanej do pracowników z zarządu. Najpierw Zgłoszone przez Płyta główna, Po e-mailu grupy „Najbardziej smutne wydarzenia ostatniego tygodnia”, dyrektor generalny Vishal Garg „wejdzie w życie natychmiast”, a główny dyrektor finansowy Kevin Ryan będzie zarządzał codziennymi operacjami.

Firma Better, założona przez Cork w 2012 roku, zwróciła na siebie uwagę po rozmowie z 900 pracownikami, która odbyła się 3 grudnia i poinformowała ich, że tracą pracę. „Jeśli bierzesz udział w tej rozmowie, jesteś częścią nieszczęsnego zespołu, który zostanie zwolniony”, powiedział Cork podczas rozmowy. Ubolewał, że to nie pierwszy raz, kiedy miały miejsce zwolnienia: „Ostatni raz to zrobiłem płakałem. Tym razem mam nadzieję, że będę silny”. Rozmowa wideo została podjęta przez najlepszych pracowników i szeroko rozpowszechniona w mediach społecznościowych. Następnie jest usuwany.

Korek następnie wysłany Wiadomość do najlepszego personelu Przepraszam za to, jak poradził sobie ze zwolnieniami. „Nie okazałem należytego szacunku i uznania dla ofiar i wkładu, jaki wnieśli” – napisał Cork. „Czuję, że sposób, w jaki zareagowałem na wiadomość, pogorszył trudną sytuację”.

Po wiadomościach o zwolnieniu zaczęły pojawiać się doniesienia o wcześniejszych nieczułych komentarzach i zachowaniu Cork; Płyta główna Zgłoszone Kiedyś nazwał firmę Better świetnym inwestorem w „ścieki” i podobno powiedział jej pracownikom, że zamiast brać dzień wolny na rdzennych mieszkańców, lepiej byłoby, gdyby pracowali i zarabiali „kapitał, czyli nasza wolność” dla firmy . ”

Bloomberg Zgłoszone Better odsunął planowany SPAC, który miał zostać zamknięty w czwartym kwartale. 30 listopada Aurora zmieniła warunki umowy finansowej z korporacją przejmującą i Softbank Petter, płacąc firmie hipotecznej około 750 milionów dolarów w gotówce. Bloomberg Dzień po ogłoszeniu nowych przepisów SPAC Cork zwolnił 900 pracowników.

READ  Duke vs. KANSAS SCORE, NA WYNOS: Jalen Wilson prowadzi Blue Devils przeciwko późnemu rajdowi Jayhawks w Champions Classic

Lepiej nie odpowiedział na prośbę o komentarz Na krawędzi W piątek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *