Berindo wspiera wysiłek Kanchara – sobota, 10 czerwca 2023 r

Yerica Lai (Poczta w Dżakarcie)

Premia

Dżakarta ●
sobota, 10 czerwca 2023 r

Partia Berinto oficjalnie dołączyła do Indonezyjskiej Demokratycznej Partii Walki (PDI-P), wspierając przyszłorocznego kandydata na prezydenta, gubernatora Jawy Środkowej Kanjara Pranovo, po tym, jak obie partie podpisały w piątek porozumienie polityczne dotyczące wspólnej pracy nad wyborami prezydenckimi i parlamentarnymi w 2024 roku. . .

Po wcześniejszych wstępnych rozmowach z innymi domniemanymi kandydatami na prezydenta Prabowo Subianto z Kerindry i Erlangą Hartardo z Golkar, szef Berindo i potentat medialny Hari Thanosutibio oficjalnie przypieczętował porozumienie polityczne ze swoim PTI-P, aby służyć jako partner wspierający Kanjara w nadchodzących wyborach prezydenckich .

Berindo dołącza do dwóch innych partii, które poparły nominację Kanjarina, Zjednoczonej Partii Rozwoju (PPP), kierowanego przez Golkara Sojuszu Zjednoczonej Indonezji (KIB) i Partii Hanura. Obie strony wspierają prezesa Joko „Jokowi” Widodo od konkursu w 2014 roku.

Przeczytaj całą historię

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Od 55 500 IDR/miesiąc

  • Nieograniczony dostęp do treści naszej strony internetowej i aplikacji
  • E-Post to codzienna gazeta cyfrowa
  • Bez reklam, bez przerw
  • Wyłączny dostęp do naszych wydarzeń i programów
  • Subskrypcja naszych biuletynów

Lub pozwól Google zarządzać Twoją subskrypcją

READ  Ładowarki vs. Punkty Chiefs, dania na wynos: Patrick Mahomes, rajd Chiefs obok Chargers; Justin Herbert został ranny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *