Aresztowanie czołowego członka NasDem, Aniesa, może narazić koalicję na niebezpieczeństwo – poniedziałek, 22 maja 2023 r.

Yerica Lai (Poczta w Dżakarcie)

Premia

Dżakarta ●
poniedziałek, 22 maja 2023 r

Starszy członek partii Nastem i minister komunikacji i informacji Johnny G. Aresztowanie Blade’a pod zarzutem korupcji może postawić sojusz wyborczy, który zbudował na rzecz opozycji Anisa Bhaswedana, w niepewnej sytuacji przed nadchodzącymi wyborami.

Działający od dziesięciu lat NasDem, kierowany przez szefa mediów Suryę Palou, zagorzałego zwolennika prezydenta Joko „Jokowi” Widodo, zebrał się na platformie antykorupcyjnej i opowiadał się za ideą „restrukturyzacji Indonezji” od jej powstania pod koniec 2011. Ale trwające. Analityk polityczny Ujang Komarudin powiedział, że dochodzenie w sprawie korupcji Janiego może doprowadzić do wyborczego zwycięstwa partii przed wyborami prezydenckimi i parlamentarnymi w 2024 roku.

„Nasdem z pewnością odczuje negatywny wpływ na swoją widoczność w sondażach opinii publicznej, jeśli wysadzi sprawę przed nadchodzącymi wyborami i zostanie wzmocniony przez rywali” – powiedział Uzhang. Poczta Dżakarta.

Przeczytaj całą historię

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Od 55 500 IDR/miesiąc

  • Nieograniczony dostęp do naszych treści internetowych i aplikacji
  • E-Post to codzienna gazeta cyfrowa
  • Bez reklam, bez przerw
  • Wyłączny dostęp do naszych wydarzeń i programów
  • Subskrypcja naszych biuletynów

Lub pozwól Google zarządzać Twoją subskrypcją

READ  Fotowoltaika poza siecią zapewnia światło, czas i dochody odległym wioskom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *