Aktor „John Wick” „zabrany nam zbyt wcześnie”, mówi żona Lance’a Reddicka w nowym hołdzie na Instagramie

Stephanie Reddick, wdowa po aktorze Lance Reddick, podziękowała fanom po śmierci męża. (Zdjęcie: Albert L. Ortega/Getty Images dla ABA)

Żona Lance’a Reddicka, Stephanie, podziękowała fanom za uczczenie go po jego śmierci w wieku 60 lat.

Redick, znany z różnorodnych ról Johna Wicka Jak franczyzy i uznane seriale Drut, Oz I zaginionyzmarł w piątek, poinformowało wcześniej Yahoo Entertainment. Przedstawicielka aktora, Mia Hansen, podzieliła się w oświadczeniu dla Yahoo, że Redick „zmarł nagle z przyczyn naturalnych”.

„Lance został nam odebrany zbyt wcześnie” – napisała Stephanie Reddick, która poślubiła aktora w 2011 roku i ma z nim dzieci Yvonne Nicole i Christophera, w wiadomości zamieszczonej na koncie jej męża na Instagramie.

„Dziękuję za ogromną miłość, wsparcie i piękne historie udostępnione na tych platformach w ciągu ostatniego dnia” – kontynuowała. „Widzę twoje wiadomości i nie mogę wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczny za ich otrzymywanie”.

Stefani „pochwalił tysiące ludzi los Gracze, którzy grali w specjalnym hołdzie dla Lance’a, dziękuję” – powiedział, powołując się na swoją główną rolę w kultowej grze wideo. „Lance kochał cię tak samo, jak kochał grę” – dodał w swojej serii zdjęć .

Zakończyła swoje oświadczenie, mówiąc, że darowizny można przekazywać na rzecz MOMCares, organizacji służącej matkom i rodzinom w rodzinnym mieście Reddicka, Baltimore.

Post Stephanie wywołał kondolencje od fanów i współpracowników w komentarzach. Aktor Terry Crews odpowiedział serią emotikonów serca, podczas gdy Ming-Na Wen nazwała Reddicka „cudowną duszą”. Halle Berry w roli głównej John Wick: Rozdział 3 – Parabellum Wraz z aktorem nazwała go „jednym z najbardziej uczciwych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkałam”.

READ  Ukraina zrywa stosunki dyplomatyczne z Iranem z powodu „złego” dostarczania dronami do działań wojennych Rosji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *