AFC Championship Game: Cincinnati Bengal kontra Kansas City Chiefs – na żywo! | Sporty

Wstęp

Więc wolny dzień na mecz, prawda?

Dzieje się stopniowo w odstępach 24-godzinnych, Ale na szczęście jesteśmy w Guardian Jesteś zafascynowany. Jestem tak podekscytowany, że mogę relacjonować dzisiejszy mecz o mistrzostwo AFC między Cincinnati Bengals a Kansas City Chiefs i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć dwóch najlepszych rozgrywających ligi o prawo do pojawienia się w tym roku w Super Bowl.

To nie jest konkurencja, której większość ludzi oczekuje. Czuł się prawie jak zamek, który Patrick Mahomes i przywódcy zrobili przynajmniej do tej pory.Nawet jeśli potrzebują cudownego rzutu do pola, aby rzucać bizonymi banknotami i szczęścia, aby podrzucić kilka monet– Ale Bengalczycy? Cincinnati Bengal?

W zeszłym sezonie Bengalczycy wygrali mecz play-off w 1991 roku. Przez lata ich nazwa stała się praktycznie synonimem porażki i rozczarowania. Jednak Joe Burroughs oznaczył rozgrywającego przeciągami Oficjalny koniec ery Cincinnati Bungles. Teraz pokonali Las Vegas Riders u siebie i, co najbardziej imponujące, pierwszorzędnych Tennessee Titans na trasie w ekscytującej rundzie NFL Division w zeszły weekend.

Pomimo sukcesu, przychodzą do tej gry wyraźnie wstecz. Drużyna bengalska powinna nie tylko wygrać swój drugi mecz szosowy z rzędu, ale także wygrać z kapitanami, którzy pojawili się w dwóch ostatnich Super Bowl i wygrali jeden. Trudno sobie wyobrazić, że Bengalczycy mogli zepchnąć wodzów na skraj przepaści, tak jak zrobili to podczas wygranej 42-36 po dogrywce w ostatnią niedzielę (największej). NFL Masz okazję oglądać mecze play-off).

Ale mimo wszystko, po tym wszystkim, co widzieliśmy w ostatni weekend, kto wie? Podobnie jak wielu, których widzieliśmy w Super Wild Card Weekend, my również możemy zostać narażeni na eksplozję. Możemy ponieść przegraną konkurencyjną między dwoma atakującymi centrami władzy. Być może odkryjemy niemożliwe: Bengale w Wielkiej Grze.

READ  R'Bonnie Gabriel, Amerykanka pochodzenia azjatyckiego, zdobyła tytuł Miss Universe

Szczerze mówiąc, czuję, że będzie to zabawne bez względu na efekt końcowy. Śledząc dzisiejszą aktywność w grach, prześlij nam swoje przemyślenia, pomysły i pytania dotyczące NFL (na adres [email protected]) lub na Twitterze (HunterFelt, Z domu do mojego domu). To mecz o mistrzostwo AFC pomiędzy Cincinnati Bengal i Kansas City Chiefs na stadionie Arrowhead. Otwarcie zaplanowano na 3:00 EST / 8:00 GMT, ale wrócimy z różnymi wiadomościami przed tym terminem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *