10 rannych w strzelaninie samochodowej w Lakeland na Florydzie – poinformowała policja

W strzelaninie samochodowej w Lakeland 10 osób zostało rannych, w tym 2 w stanie krytycznym


W strzelaninie samochodowej w Lakeland 10 osób zostało rannych, w tym 2 w stanie krytycznym

00:57

Co najmniej 10 osób zostało rannych w strzelaninie samochodowej, do której doszło w poniedziałek po południu w Lakeland na Florydzie – poinformowała policja.

Nadal szukali strzelców we wtorek rano.

Szef policji w Lakeland, Sam Taylor, powiedział na konferencji prasowej w poniedziałek wieczorem, że śledczy uważają, że strzelanina była ukierunkowana, a nie przypadkowa.

Taylor powiedział, że dwie osoby są w stanie krytycznym. W czasie konferencji prasowej jeden był na operacji, a drugi „w trakcie lub w trakcie operacji”. Jeden z nich został postrzelony w brzuch, a drugi odniósł ranę postrzałową „w szczękę” – powiedział Taylor.

Powiedział, że ośmiu innych doznało obrażeń niezagrażających życiu. Taylor powiedział, że jeden z nich doznał urazu rykoszetu.

Wszystkie ofiary to dorośli mężczyźni „w wieku od 20 do 35 lat” – powiedział Taylor.

„To coś, co nie zdarza się w Lakeland” – powiedział. „Uważamy się za małe miasteczko, wciśnięte między Tampę i Orlando, co trochę mnie smuci, a kiedy dzieją się takie rzeczy, trochę mnie to uderza. Może nie jesteśmy już tacy mali.

Taylor powiedział, że strzelanina miała miejsce około 15:45 Strzały dobiegły ze wszystkich czterech okien wolno poruszającego się czterodrzwiowego nissana. Samochód został opisany jako ciemnoniebieski z przyciemnianymi szybami i tymczasową metką.


READ  Badania uniwersyteckie to wyzwanie: Un i Rektor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *