Żona Lance’a Reddicka dzieli się emocjonalnym hołdem: „Lance został nam zabrany zbyt wcześnie”CNN

Aktor Lance Reddick jest wspominany przez rodzinę i przyjaciół po jego nagłej śmierci w piątek w wieku 60 lat.

„Lance został nam odebrany zbyt wcześnie” – napisała Stephanie Reddick, wdowa po zmarłym aktorze, w sobotnim poście na Instagramie. „Dziękuję za ogromną miłość, wsparcie i piękne historie udostępnione na tych platformach w ciągu ostatniego dnia. Widzę wasze wiadomości i nie mogę wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczny za ich otrzymywanie.

Lance Reddick, doświadczony aktor charakterystyczny znany z roli Cedrica Danielsa w „The Wire” i pracy nad serią „John Wick”, zmarł z przyczyn naturalnych – poinformowała jego przedstawicielka Mia Hansen.

Jego współpracownik z „Wire”, Wendell Pierce, zapamiętał Reddicka jako „człowieka o wielkiej sile i wdzięku”. Hołd W piątek.

„Był równie utalentowanym muzykiem, jak aktorem” – napisał Pearce. „Podsumowanie zajęć. Nagły i nieoczekiwany ostry i bolesny żal po naszej artystycznej rodzinie. Niewyobrażalna strata dla jego osobistej rodziny i bliskich. Boże mój przyjacielu. Odcisnąłeś tutaj ślad.

„Zaszokować!! Oniemiały!! Ten utalentowany, miły, inteligentny król odszedł!! Jestem błogosławiona, że ​​mogłam z tobą pracować i błogosławiona, że ​​cię znałam” – powiedziała aktorka Viola Davies Napisał hołd na Instagramie. „Módlcie się o pocieszenie dla waszej rodziny i bliskich! Spoczywaj dobrze Lance Reddick…..do zobaczenia po drugiej stronie.

Reddick, który pojawia się w „John Wick: Rozdział 4”, został zapamiętany przez swoich kolegów z serii.

„Dobra dusza, cudowna osoba i prawdziwy przyjaciel” Przeczytaj post Z obrazka.

Redick był także głosem komandora Zavali w serii gier Destiny i jest uwielbiany przez społeczność graczy.

Jego żona potwierdziła ich miłość w swoim hołdzie.

„Dziękuję tysiącom graczy Destiny, którzy składają szczególny hołd Lance’owi. Lance kochał cię tak bardzo, jak kochał grę” – napisała Stephanie Reddick.

Poprosiła, aby w jej imieniu przekazywano datki na rzecz momcares.org, organizacji non-profit służącej matkom i rodzinom w jej rodzinnym Baltimore.

READ  Ukraine Live News: Rosyjskie ataki na Odessę budzą wątpliwości co do umowy zbożowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *