Wyniki współpracy FIFA i EA Sports w zakresie gier wideo

Gry te nie oferują jednak tego samego rodzaju symulacji meczów, jakie znają fani EA Sports Edition. W tym celu konsumenci zostaną poproszeni o poczekanie do 2024 roku, kiedy FIFA zapowiada, że ​​uruchomi konkurencyjną grę symulacyjną piłki nożnej.

„Obiecuję, że prawdziwa, prawdziwa gra z nazwą FIFA będzie najlepsza dla graczy i fanów piłki nożnej” – powiedział prezes FIFA Gianni Infantino. „Nazwa FIFA” – zasugerował, aby system odzyskał ją do własnej gry – „jedyny uniwersalny, oryginalny tytuł”.

Ostatnia umowa EA Sports-FIFA została podpisana 10 lat temu, ale oznaczała poważną zmianę technologiczną w międzyczasie, ale oznaczała kolejny poważny wstrząs w FIFA, który prawie upadł w 2015 roku po poważnym skandalu korupcyjnym. Biuro Infantino w tym roku próbowało – i Często się nie udał – Otwórz nowe źródła przychodów.

Kiedy nawet bezpośrednie rozmowy między Infantino a Andrew Wilsonem, dyrektorem naczelnym sztuk elektronicznych, nie przyniosły przełomu, obie strony zgodziły się na harmonijną separację, powiedział Wilson.

„Chodzi o to, jak możemy zrobić więcej dla graczy, ile możemy zrobić dla fanów, jak możemy dać im dodatkowe możliwości gry i jak możemy wprowadzić partnerów do gry i wyjść poza granice tradycyjnej gry. Powiedział w wywiadzie.

Według tych, którzy znają przemówienie, FIFA podwoiła opłatę licencyjną i poszukuje możliwości zintegrowania swojej marki z innymi produktami cyfrowymi, w tym innymi grami wideo. Okazało się to krokiem naprzód dla EA Sports, które teraz musi zmienić nazwę legionu oddanych fanów na inną.

READ  Jim Cramer twierdzi, że te dwie akcje linii lotniczych są najbardziej dochodowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.