Wynik Ravens vs. Steelers: aktualizacje na żywo, wyniki, statystyki gry, najciekawsze momenty, telewizja, transmisja na żywo z 18 tygodnia gry

Odpowiednio, w Baltimore wybuchła bitwa obronna między Krukami a Steelerami. Gole z boiska Chrisa Boswella i Justina Tuckera były jedynym wynikiem pierwszej połowy, wliczając osiem piłek i trzy straty. Bramkę Boswella ustanowił Henry Montex, który wracał do zdrowia po potknięciu Tylera Huntleya w pierwszym posiadaniu Baltimore. Baltimore wyrównał za pomocą wąskiego pola pod koniec pierwszej połowy.

The Steelers grali przez większą część pierwszej połowy bez odpychania przez Naji Harris, który doznał kontuzji łokcia w pierwszym posiadaniu Pittsburgha. DJ Watt wyrównał rekord w skarpetkach Michaela Strahana w jednym sezonie w pierwszej połowie i przeszedł do historii. Watt wyrównał rekord usuwając Huntleya w ostatniej minucie pierwszej połowy.

Obie drużyny muszą wygrać i uzyskać pomoc z zewnątrz, jeśli chcą przejść do play-offów. Steelers muszą pokonać Kruki i wygrać Jaguary ze Złotymi. Kruki muszą pokonać Steelerów, Jaguary muszą zdenerwować Goldsów, Patrioci muszą związać lub pokonać Delfiny, a Raiders muszą zdobyć Szarżujących.

Która drużyna zajmie pierwsze miejsce? Sprawdź nasz blog na żywo poniżej, aby uzyskać aktualizacje na żywo, najciekawsze momenty i recenzje jednego z najlepszych meczów NFL.

Jak zobaczyć

Data: sobota 9 stycznia | Czas: 13:00 ET
Lokalizacja: Stadion M&T Bank (Baltimore)
TELEWIZJA:
CBS | Strumień: Najważniejszy + (Kliknij tutaj)
Podążać: Aplikacja sportowa CBS
Sprzeczności: Kruki-3,5, O / U 41

READ  Indonezyjczycy wprowadzeni w błąd przez obiecujące wideo prezydenta w języku arabskim stworzone przez sztuczną inteligencję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *