Wynik Patriots vs Panthers: aktualizacje na żywo, kanał telewizyjny, informacje o transmisji, szanse na mecz sezonowy w Foxborough

New England Patriots i Carolina Panthers mają na koncie połowę futbolu.

Chociaż wynik tej wystawy był ostatecznie bez znaczenia, Nowa Anglia awansowała w połowie drogi, czego można się było spodziewać, ponieważ wypuściła większość swoich starterów, w przeciwieństwie do Karoliny. Mack Jones i ofensywa Patriotów z pierwszego zespołu rozpoczęli powolny start i napili się na dwóch pierwszych akcjach, ale mieli rowek w drugiej kwarcie. To tam stworzyli 10-play, 81-yard drive, który zakończył się szybkim wynikiem Ty Montgomery. To był koniec wieczoru dla Jonesa, który przejechał 4 z 8 na 61 jardów.

Tymczasem Pantery straciły większość swoich startów, zamieniając PJ Walkera i debiutanta Matta Corrala w winowajcę. Duet na przemian rozgrywał rozgrywających, rywalizując o trzecie miejsce w początkowym składzie 53-osobowej Karoliny. Ikem Ekwonu w pierwszej rundzie Panter będzie czynnikiem w pierwszym tygodniu i grał w piątek, chociaż nie był to mocny pokaz, ponieważ zrezygnował z dwóch worków.

Bądź na bieżąco z tym blogiem na żywo poniżej, gdy akcja będzie się rozwijać. Znajdziesz tam błyskawiczne informacje i analizy ekspertów przez cały wieczór.

Jak zobaczyć

Data: piątek, 19 sierpnia | Czas: 19:00 ET
Lokalizacja: Stadion Gillette (Foxborough, MA)
TELEWIZJA: Sieć NFL | Strumień: FuboTV+ (Kliknij tutaj)
Podążać: Aplikacja sportowa CBS
Sprzeczności: Patrioci -6,5, O/U 38,5

READ  Fotowoltaika poza siecią zapewnia światło, czas i dochody odległym wioskom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *