Wyjaśnienie numerów kasowych i napisów końcowych w filmie Batmana

Batman zapowiada się na jeden z najbardziej udanych filmów po pandemii.

Szacuje się, że po czterech dniach, wliczając w to zapowiedzi, Matt Reeves w Caped Crusader osiągnął przychody ze sprzedaży biletów w wysokości 128,5 mln USD (97 mln).

Te dane, z Comscore, plasują go jako piąty największy w historii otwarcie marca za nami Piękna i Bestia (174 mln USD / 131,5 mln GBP), Batman kontra Superman (166 mln $ / 125,5 mln £), Kapitan Marvel (153,5 mln USD / 116 mln) i Igrzyska Śmierci (152,5 mln USD / 115,5 mln GBP).

Biorąc pod uwagę, że jego wydanie zbiega się z wiadomością, że mandaty dotyczące masek wewnętrznych są znoszone w kilku kluczowych terytoriach, BatmanWydaje się, że w ciągu najbliższych kilku tygodni kasa będzie rosnąć wykładniczo.

To również sprawia, że Batman największy do tej pory film 2022 roku i drugi, który przekroczył granicę 100 milionów dolarów w weekend otwarcia. Pierwszym był Spider-Man: Bez drogi do domuktóry został wydany w grudniu 2021 r.

Pytanie, które fani zastanawiają się, czy muszą przeczekać napisy końcowe w scenie, która może drażnić przyszłe występy Batmana Roberta Pattinsona.

Obecnie normą jest, że sceny po napisach są dołączane do końca filmów o superbohaterach. Jednak film Reevesa zawiera więcej złośliwości niż pełnoprawną scenę.

W rzeczywistości ci, którzy pozostają w tyle, aby zobaczyć, jakie smakołyki są w sklepie, mogą czuć się trochę zdezorientowani.

Na samym końcu filmu na ekranie pojawiają się słowa „Do widzenia” i zielony znak zapytania, prawdopodobnie dzięki uprzejmości Człowieka-Zagadki (Paul Dano). Następnie na ekranie pojawia się jakiś tekst, co niewątpliwie sprawi, że widzowie będą musieli szukać, co to było.

Robert Pattinson jako Batman

(Pozory Warner Bros)

Okazuje się, że tekst jest w rzeczywistości adresem URL do Strona internetowa Rat Aladaktóry dostarczył wskazówek do filmu w okresie poprzedzającym jego premierę.

Jeśli wejdziesz na tę stronę, znajdziesz się w bitwie sprytu z samym złoczyńcą, który zada ci trzy pytania.

Jeśli odpowiesz poprawnie na wszystkie trzy, otrzymasz tajne wideo.

* Spoilery podążają – zostałeś ostrzeżony *

Znajdź poniżej pytania zadawane przez Człowieka-Zagadkę, a jeśli masz problemy, odpowiedzi zostały również udzielone (dzięki temu sprytnemu GryRadar).

1. „To więcej niż tylko gra. Bój się tego, który się za nim chowa ”. Maska

2. „To, co było nowe, znów jest nowe. Odrodzenie. Przywrócenie. Reformacja ”. Odnowienie

3. „Najpierw jestem oszustem lub sztuczką, a może mieszanką tych dwóch. To zależy od twojej błędnej interpretacji ”. Dezorientacja

Film, który otrzymasz jako nagrodę, to klip z kampanii burmistrza Thomasa Wayne’a – Thomas Wayne jest oczywiście ojcem samego Batmana, Bruce’a Wayne’a.

Jednak Człowiek-Zagadka namalował na nagraniu pewne frazy – a jeśli wsłuchasz się uważnie, możesz usłyszeć, jak łotr sam oddycha nad nagraniem.

Batman jest teraz w kinach. Czytać Niezależni recenzja tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *