W weekend Dnia Pamięci (Memorial Day) odwołano dotychczas ponad 3500 lotów

Nie tylko podróżnicy lotniczy W ten weekend mam do czynienia z szokiem naklejek, Rozpoczęcie letniego sezonu turystycznego. Obsługują również stosy odwołanych lotów.

Ponad 1500 lotów zostało odwołanych do 21:50 w sobotę, według strony nadzoru lotów FlightAware. Ponad 2300 z nich zostało odwołanych w piątek.

Delta Airlines ucierpiała najbardziej wśród amerykańskich linii lotniczych, w sobotę odwołano ponad 250 samolotów lub 9% operacji. Międzynarodowe lotnisko Hartsfield-Jackson w Atlancie, z siedzibą w Delcie i największym węźle lotniczym, doświadczyło poważnych opóźnień w podróży. W sobotę 5% lotów zostało tam odwołanych, a 16% opóźnionych.

Weekend z okazji Dnia Pamięci o Odwołaniu Lotu
W czwartek 26 maja 2022 roku pasażerowie ustawiają się w kolejce do północnego punktu kontroli bezpieczeństwa na głównym terminalu międzynarodowego lotniska w Denver.

Dawid Zalubowski / AB


W e-mailu do Delta Associated Press zauważył, że sobota została odwołana z powodu złej pogody i „środków kontroli ruchu lotniczego” i że próbował odwołać loty co najmniej 24 godziny przed weekendem Dnia Pamięci (Memorial Day).

Delta ogłosiła na swojej stronie internetowej w czwartek od 1 lipca do 7 sierpnia, że ​​zmniejszy usługi o około 100 dziennie, głównie w obszarach obsługi Delta Frequent i niektórych częściach Ameryki Łacińskiej.

„Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej w naszej historii różne czynniki wpływające na naszą działalność – takie jak pogoda i kontrola ruchu lotniczego, personel sprzedaży, zwiększone wskaźniki przypadków COVID przyczyniają się do nieplanowanych niedoborów w niektórych miejscach pracy – co skutkuje operacją, która nie była standardów ustalonych przez branżę Delta w ostatnich latach”. Alison Asbond, specjalista ds. obsługi klienta, powiedziała w poście.

Linie lotnicze i miejsca turystyczne Nie mogę się doczekać tłumu potworów Ponieważ tego lata ograniczenia dotyczące podróży zostaną złagodzone, zmęczenie epidemią złagodzi utrzymujący się strach przed infekcją Govt-19 podczas podróży.

Wielu prognostów uważa, że ​​liczba pasażerów przypadnie na stare dobre, przedepidemiczne dni lub będzie wyższa od wolumenu. Jednak linie lotnicze zatrudniają tysiące mniej pracowników niż w 2019 r., co czasami przyczyniło się do powszechnych odwołań lotów.

Osoby, które zarezerwowały wyjazdy na lato, cieszą się tym Szok naklejki.

Krajowe bilety lotnicze na lato wynoszą średnio ponad 400 USD za wycieczkę, czyli o 24% więcej niż w tym czasie w 2019 r. przed epidemią io 45% więcej niż rok temu, według firmy Hopper zajmującej się danymi podróżniczymi.

READ  Fotowoltaika poza siecią zapewnia światło, czas i dochody odległym wioskom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *