W środę wieczorem szybki pociąg Hoosh został zatrzymany na 10 minut

Tempo.co, Djakarta – W środę wieczorem niedawno uruchomiony pociąg dużych prędkości Uuuu Wycofany w trakcie eksploatacji. Kolej dużych prędkości Dżakarta-Bandung (KCJB) wykryła przeszkodę na swoim torze za pomocą zdalnego czujnika Hush.

Dyrektor Generalny Sekretarz Spółki KCIC Eva Syrunisa wyjaśniła, że ​​pociąg dużych prędkości Hush z trasy Haleem-Thegallur zatrzymał się na krótko na 10 minut na stacji WIB na kilometrze 58+700 między Karawang-Badalarang w środę 4 października 2023 r. o 17:53.

„ [temporary halt] „Centrum kontroli operacyjnej przeprowadziło kontrolę kolei, ponieważ w środku pociągu wykryto obcy przedmiot” – oznajmił w krótkiej wiadomości. Tempo Wczoraj.

Eva powiedziała, że ​​pociąg stopniowo zwalniał, a następnie całkowicie się zatrzymał, aby nie zakłócać komfortu pasażerów. Eva stwierdziła, że ​​dowodzi to jakości obliczeniowej szybkiego pociągu Hoosh.

Nagłe zatrzymanie nastąpiło, gdy mała owieczka prześliznęła się przez szczelinę w płocie. „K.C.J.P [Whoosh] Baranek kontynuował swoją podróż po tym, jak go goniono” – powiedziała Eva w krótkiej wiadomości Tempo Dzisiaj.

Zakłócenie jest wykrywane przez kilka zainstalowanych czujników i monitorowane przez centrum kontroli operacyjnej. Następnie utworzono specjalny zespół, który przeprowadził kontrolę na miejscu. „Pociąg pozwolono ponownie ruszyć po 10 minutach” – powiedziała Eva.

Eva zauważyła również, że Hush High Speed ​​​​Rail wdraża warstwowy system bezpieczeństwa poprzez scentralizowany system obiektów i infrastruktury. Czujniki wykrywania katastrof i kamery bezpieczeństwa są instalowane w różnych punktach linii kolejowych.

„Natychmiast nakłoniliśmy okolicznych mieszkańców do kontrolowania bydła” – powiedziała Eva Dzisiaj.

KCIC zainstalowało także ogrodzenia z drutu kolczastego wzdłuż linii kolejowych. Do patrolowania tras oddelegowano około 500 pracowników ochrony z BUJT i dodatkowych 250 żołnierzy.

Ninda Dwi Ramadhani

Wybór nauczyciela: Pociąg Hoosh Feeder zaczyna kursować w Patalarang

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *