W oczekiwaniu na szczyt ASEAN Dżakarta wdraża kształcenie na odległość

Tempo.co, Djakarta – Nadchodzi ASEAN Szczyt, który odbędzie się w dniach 4–7 września 2023 r., wywiera nacisk na rząd prowincji Dżakarta, aby wprowadził nauczanie na odległość dla uczniów w całym mieście.

„Zwłaszcza w dniach 4–7 września rząd Dżakarty wdroży politykę nauczania na odległość dla szkół w południowej Dżakarcie i środkowej Dżakarcie” – powiedział pełniący obowiązki gubernatora Dżakarty Heru Budi Hartardo w środę 23 sierpnia 2023 r.

Heru powiedziała, że ​​polityka edukacji na odległość będzie miała na celu zmniejszenie zatorów w ruchu podczas szczytu, biorąc pod uwagę, że rząd podczas szczytu zablokuje kilka dróg. Z tego powodu kształcenie na odległość nie będzie realizowane w innych częściach Dżakarty.

Głównym miejscem Szczytu ASEAN jest Centrum Kongresowe Jakarta w środkowej Dżakarcie. Oczekuje się, że delegacja pozostanie i będzie prowadzić działania na terenie tego obszaru.

Oprócz kształcenia na odległość rząd wdroży także politykę WFH wobec 75% urzędników służby cywilnej w Dżakarcie Południowej i Dżakarcie Środkowej.

Ponieważ regionalna policja metra w Dżakarcie wdraża system ruchu przeciwnego w oczekiwaniu na szczyt ASEAN, Heru Budi wzywa sektor prywatny do dostosowania się do tej polityki.

„Nawet drogi są całkowicie zablokowane przez 2 godziny [during the summit] w dniach 5-7 września. Nalegam [private sector] Do samoregulacji [their work system]– powiedział Heru.

Szef Departamentu Transportu Siafrin Liputo powiedział, że administracja ds. transportu będzie przestrzegać harmonogramu szczytu. „Na przykład, jeśli delegacja wyruszy o 07:00, drogi będą zablokowane od 06:30 do 08:30” – powiedział.

pomiędzy

Wybór nauczyciela: Yogyakarta jest gospodarzem spotkania nuklearnego ASEAN

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

READ  Radio City Music Hall odwołuje pozostałe świąteczne występy Rockets

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *