Tulsi Gabbard ogłosiła, że ​​opuszcza Partię Demokratyczną, nazywając ją „elitarną grupą podżegaczy wojennych”.

Była reprezentantka Hawajów Tulsi Gabbard ogłosiła, że ​​odchodzi z Partii Demokratycznej, potępiając ją jako „elitarny gang podżegaczy wojennych”, jednocześnie wzywając innych „zdroworozsądkowych, wolnomyślących Demokratów”, aby się do niej przyłączyli.

„Nie mogę już być w dzisiejszej Partii Demokratycznej pod całkowitą kontrolą kliki podżegaczy wojennych, kierowanych przez tchórzliwą świadomość, która dzieli nas w każdej sprawie. i podżegają do anty-białego rasizmu, aktywnie działając na rzecz podkopania wolności danych nam przez Boga, wrogo nastawionych do ludzi wiary i duchowość, duch policji & Ochrona przestępców kosztem przestrzegających prawa Amerykanów, wierzących w otwarte granice i noszących broń bezpieczeństwo narodowe „Rząd, który ściga przeciwników politycznych, w końcu przybliża nas do wojny nuklearnej” – powiedział Gabbard. Świergot.

Gabbard reprezentował 2. okręg kongresowy na Hawajach jako demokrata w latach 2013-2021 i został zaprzysiężony w 2020 roku. Próba nominacji partii na prezydenta nie powiodła się. W filmie opublikowanym na Twitterze we wtorek powiedział, że jego partia wyjazdowa reprezentuje „potężną elitę”, a nie ludzi.

luty 9, 2020 Przedstawiciel Tulsi Gabbard odpowiada na pytania mediów po kampanii w Portsmouth, NH

Scott Eisen/Getty Images, plik

„Jeśli nie możesz dłużej znosić kierunku, w którym obudzili się demokratyczni ideolodzy, zapraszam do przyłączenia się do mnie” – powiedział.

Gabbard ogłosił to w związku z uruchomieniem na YouTube serii podcastów zatytułowanej „The Tulsi Gabbard Show”. Pierwszym przesłanym był 28-minutowy odcinek zatytułowany „Dlaczego odchodzę z Partii Demokratycznej”, w którym opisał swoje wejście do Partii Demokratycznej jako nastolatek „zainspirowany przez Demokratów, którzy przeciwstawili się wojnie w Wietnamie” i kto stanęła w obronie pracowników plantacji na Hawajach.

Jako jeden z głównych powodów skrócenia jego 20-letniej kariery jako członka Partii Demokratycznej powiedział: „Prezydent Biden i elity Partii Demokratycznej popychają nas na skraj wojny nuklearnej i ryzykują wybuchem III wojny światowej”. Niszczymy świat, jaki znamy”.

READ  Niedzielny mecz Bills-Browns został przeniesiony do Detroit, a fani będą mogli zwrócić bilety zakupione za pośrednictwem Bills lub Ticketmaster.

Gabbard powiedział, że jego wejście do cyklu wyborów prezydenckich w 2020 r. wynika również z nadchodzącego „holokaustu nuklearnego”.

„Ubiegałem się o prezydenturę w 2020 roku, ponieważ wiedziałem, dokąd zmierzamy. Były tam wszystkie znaki. Podnosiłem tę kwestię codziennie na ścieżce kampanii i na etapie debaty krajowej. Jestem pewien, że zauważyłeś w ratuszach lub ktokolwiek patrzył, ale politycy i media całkowicie to zignorowali. Zignorowali – powiedział.

W swoim ogłoszeniu i przez cały odcinek, Gabbard poczynił kilka tradycyjnie konserwatywnych argumentów, powtarzając prawicową retorykę, taką jak „obudzony” i „elitarny”, oraz powtarzając frazy regularnie ogłaszane przez czołowych przywódców GOP.

Zdjęcie: 8 lutego 2020 r., zdjęcie pliku, demokratyczny kandydat na prezydenta, reprezentant Tulsi Gabbard, D-Hawaje, przemawia podczas kolacji klubowej McIntyre-Shaheen 100 w Manchesterze, NH.

W lutym Na tym zdjęciu z 8, 2020 r. Demokratyczna kandydatka na prezydenta, reprezentantka Tulsi Gabbard, D-Hawaje, przemawia podczas kolacji klubowej McIntyre-Shaheen 100 w Manchesterze, NH.

Mary Altafer/AP, teczka

Oskarżył Demokratów o przekształcenie amerykańskiej demokracji w „republikę bananową” – termin szeroko oferowany przez przywódców republikańskich, zwłaszcza w celu opisania FBI przeprowadza nalot na dom byłego prezydenta Trumpa w Mar-a-Lago W miesiącu sierpniu.

„Nalot MAL to kolejna eskalacja uzbrajania agencji federalnych przeciwko politycznym wrogom reżimu, podczas gdy ludzie tacy jak Hunter Biden są traktowani jak dziecinne rękawiczki. Teraz reżim dostaje kolejnych 87 tys. agentów IRS przeciwko swoim wrogom? DeSantis napisał po nalocie.

Gabbard był długoletnim współpracownikiem Fox News – nawet gościł w sierpniu „Tucker Carlson Tonight” po nalocie FBI na Mar-a-Lago.

„Teraz, bez względu na to, jakie masz poglądy na temat Donalda Trumpa, nie można zaprzeczyć, że bezprecedensowy nalot na jego dom w Palm Beach na początku tego tygodnia skierował nasz kraj na nowy, niebezpieczny kurs i nie ma odwrotu” – powiedział w programie.

Gabbard nie zapowiedział dalszych kroków ani tego, czy rozważa przejście do Partii Republikańskiej.

Beatrice Peterson z ABC News przyczyniła się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *