Trzy najważniejsze wiadomości dzisiejszego dnia: styl debaty Gibrana Rakabuminga odzwierciedla wybory Jokowiego w 2014 r.

Tempo.co, DjakartaTempo angielski Omówienie pierwszych trzech wiadomości w sobotę, 23 grudnia. Oto najważniejsze wydarzenia: Mówi PDIP: Styl debaty Gibrana Rakabuminga odzwierciedla wybory Jokowi w 2014 r., Wydarzenia tego tygodnia w Dżakarcie: Festiwal Big Bang, Koncert Twice i Festiwal Halal w Dżakarcie oraz Kek Imin przysięga, że ​​jeśli zostanie wybrany, utworzy 40 miast równoległych do Dżakarty.

Poniżej znajduje się lista 3 najważniejszych wiadomości Tempo angielski Dzisiaj:

1. PDIP twierdzi, że styl debatowania Gibrana Rakabuminga odzwierciedla styl Jokowiego podczas wyborów w 2014 roku

Ostatniej nocy grudzień Druga debata wyborcza, która odbyła się 22 lutego pomiędzy kandydatami na wiceprezydenta Gibranem Rakabumingiem Raqqą, Muhaiminem Iskandarem i Mahfudem Md, wzbudziła dużą uwagę tej trójki na kwestie związane z gospodarką, inwestycjami, podatkami i infrastrukturą.

Hasto Cristianto, Sekretarz Generalny Indonezyjskiej Demokratycznej Partii Walki (PDIP), skomentował kandydata nr 2, styl debatowania Gibrana Rakabuminga Raki. Pytania Gibrana określił konkretnymi słowami skierowanymi do rywali jako „pytania-pułapki” i podobną taktykę zastosował jego ojciec, prezydent Joko Widodo lub Jokowi w wyborach prezydenckich w 2014 roku.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

2. Wydarzenia tygodnia w Dżakarcie: Festiwal Big Bang, Koncert Twice i Festiwal Halal w Dżakarcie

Ponieważ Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok tuż za rogiem, Tempo przygotowało trzy ekscytujące wydarzenia w Dżakarcie, które warto odwiedzić w tym okresie świątecznym. Należą do nich Festiwal Big Bang, podwójny koncert i Festiwal Halal w Dżakarcie.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

3. Gag Im przysięga, że ​​jeśli zostanie wybrany, zbuduje 40 miast równoległych do Dżakarty

Kandydat na wiceprezydenta nr 2 Muhaimin Iskandar, znany jako Kak Imin, obiecał wybudowanie 40 miast odpowiadających obecnej stolicy, Dżakarcie, jeśli zostaną wybrane podczas wczorajszej debaty wyborczej na temat gospodarki.

To oświadczenie zaskoczyło kandydata nr 3 Mahfuda Md. „Kek Imin, jestem trochę zaskoczony, że chcesz zbudować 40 miast na tym samym poziomie co Dżakarta. Czy jesteś pewien, że uda ci się tego dokonać w ciągu pięciu lat swojej kadencji jako Prezydenta i Wiceprezesa? Mahfud wyraził wątpliwości.

READ  „Cicha” epidemia polio w Nowym Jorku skłania CDC do rozważenia dodatkowych szczepień dla niektórych osób

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

Tempo.co

Kliknij tutaj dostać Najnowsze wiadomości Tempo w Google News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *