Trzy najważniejsze wiadomości dzisiejszego dnia: 11 linii pasażerskich odwołanych z powodu powodzi, które nawiedziły Dżakartę

Tempo.co, DjakartaTempo angielski Obejmuje pierwsze trzy wiadomości ze środy, 31 stycznia 2024 r. Najważniejsze informacje: 11 linii pasażerskich uszkodzonych przez powodzie w Dżakarcie, indonezyjska minister Sandiaga Uno w 2024 r. celuje w turystów z USA, a banki wiejskie płacą 392 miliardy rupii z tytułu roszczeń bankowych wypłaconych przez LBS.

Poniżej znajduje się lista 3 najważniejszych wiadomości Tempo angielski Dzisiaj:

1. 11 linii pasażerskich odwołanych z powodu powodzi w Dżakarcie

TEMPO.CO, Dżakarta – PT Kereta Commuter Indonesia (KAI Commuter) przeprosił za zakłócenia w świadczeniu usług linii podmiejskich dziś rano spowodowane powodzią na trasach w górę i w dół rzeki między stacją Dżakarta Kota-Tanjung Priok. Co najmniej 11 pociągów w Prioku zostało zakłóconych z powodu powodzi.

„Ulewne deszcze spowodowały powodzie w górnym i dolnym korytarzu między stacją Dżakarta Kota-Tanjung Priok. Przepraszamy za niedogodności” – oznajmił KAI Commuter na swoim oficjalnym koncie @CommuterLine w środę, 31 stycznia.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

2. Indonezyjska minister Sandiaga Uno w 2024 r. atakuje turystów z USA

TEMPO.CO, Dżakarta – Indonezyjska minister turystyki i gospodarki kreatywnej Sandiaga Uno skierowała w tym roku swoje działania do 406 470 turystów zagranicznych ze Stanów Zjednoczonych. Powiedział, że liczba turystów zagranicznych wraca do normy po pandemii Covid-19, ale nie osiągnęła jeszcze wartości sprzed pandemii.

„W 2024 r. docelowa liczba widzów w USA to wzrost o 226% w porównaniu z 2023 r., ze 124 700 do 406 470 widzów” – oznajmił w pisemnym oświadczeniu we wtorek, 30 stycznia.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

3. LPS wypłaciła 392 miliardy rupii klientom niewypłacalnych banków wiejskich

TEMPO.CO, Dżakarta – Korporacja Ubezpieczeń Depozytów (LPS) ogłosiła, że ​​spłaciła prawie wszystkie roszczenia swoich klientów z tytułu gwarancji depozytów w bankach wiejskich (BPR); zostały zamknięte przez Urząd ds. Usług Finansowych (OJK) lub cofnięto im licencje. Całkowita kwota wypłacona klientom wyniosła 329,2 miliarda Rp.

READ  2022 Stanley Cup Playoffs Game 7: Rangers Host Penguins and Flames Meet the Stars w niedzielę

Przewodniczący Rady Komisarzy LPS Barbaya Yuthi Sadewa powiedział, że kwota ta stanowi równowartość 92,6 procent całkowitych depozytów banków wynoszących 355,4 miliarda rupii.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

Tempo.co

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *