Tamar Hamlin z Philsa została wypisana ze szpitala w Cincinnati po zawale serca na boisku

Rachunki za bezpieczeństwo Tamar Hamlin Wrócił do domu w Buffalo po prawie tygodniu spędzonym w Centrum Medycznym Uniwersytetu Cincinnati po zawale serca po meczu z Bengalami w 17. tygodniu, powiedzieli lekarze w poniedziałek.

Dr. William A. Knight powiedział dziennikarzom, że pojechał na lotnisko z Hamlinem w poniedziałek rano, mówiąc, że bezpieczeństwo studenta drugiego roku „ma się dobrze” i „jest na początku kolejnej fazy powrotu do zdrowia”.

Fani Buffalo Bills trzymają znaki wspierające bezpieczeństwo Buffalo Bills Tamar Hamlin przed meczem z New England Patriots na stadionie Highmark 8 stycznia 2023 r. W Orchard Park w Nowym Jorku.
(Timothy de Ludwig/Getty Images)

„Powiedzieliśmy wam ostatnim razem, że naszym ostatecznym celem jest powrót Tamar do jej wspaniałej rodziny i szerszej rodziny bawołów. Cóż, dr. [Timothy] Pritts i ja w imieniu UC mamy przyjemność i zaszczyt poinformować, że Tamar Hamlin została zwolniona i wróciła do Buffalo” – powiedział dr Knight.

Były zawodnik Billsa opisuje emocjonalne zwycięstwo zespołu: „Inny moment niż kiedykolwiek na stadionie”

„Wylądował bezpiecznie i po tym, co przeszedł w zeszłym tygodniu, jest z pewnością tak dobry, jak każdy po locie. Będzie monitorowany i monitorowany, aby upewnić się, że nie ma to wpływu na jego zdrowie podczas lotu. Lub w jego płucach”.

Hamlin nie wrócił jeszcze do domu, ale pozostaje pod opieką innego szpitala w Buffalo. Dr Knight zauważył, że od zeszłego tygodnia Hamlin osiągnął „główne kamienie milowe” w swojej podróży do zdrowia, w tym odłączenie od respiratora.

Tamar Hamlin nr 3 z Buffalo Bills po meczu z Tennessee Titans na stadionie Highmark 19 września 2022 r. W Orchard Park w Nowym Jorku.

Tamar Hamlin nr 3 z Buffalo Bills po meczu z Tennessee Titans na stadionie Highmark 19 września 2022 r. W Orchard Park w Nowym Jorku.
(Timothy de Ludwig/Getty Images)

„Przeszedł fizjoterapię i terapię zajęciową, spacerował po oddziale, tolerował regularne posiłki, spotykał się z rodziną i wieloma członkami zespołu opieki, którzy chcieli zobaczyć, jak sobie radzi – wszystko po to, by doprowadzić go do tego punktu. bezpiecznie wrócić do Buffalo.

READ  Aktualizacje na żywo z Met Gala 2022: „Gilded Glamour” z czerwonego dywanu, jedwabne pociągi i sztuczne wąsy | Gala Medyczna 2022

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Hamlin zabrał się do mediów społecznościowych po konferencji prasowej, aby podziękować personelowi medycznemu, który opiekował się nim w UC Medical Center i jego nowemu zespołowi medycznemu w Buffalo General Medical Center.

„Dziękuję za wspaniałą opiekę, jaką otrzymałem w UCMC. Cieszę się, że wróciłem do Buffalo. Lekarze i pielęgniarki w Buffalo General już sprawili, że poczułem się jak w domu!”

Lekarze dodali, że Hamlin będzie nadal poddawany badaniom w celu ustalenia przyczyny urazu i „leczenia wszelkich patologii, które można znaleźć”.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Damar Hamlin nr 3 z Buffalo Bills reaguje po niecelnym trafieniu Pittsburgh Steelers w drugiej kwarcie na stadionie Highmark, 9 października 2022 r., Orchard Park, Nowy Jork.

Damar Hamlin nr 3 z Buffalo Bills reaguje po niecelnym trafieniu Pittsburgh Steelers w drugiej kwarcie na stadionie Highmark, 9 października 2022 r., Orchard Park, Nowy Jork.
(Timothy de Ludwig/Getty Images)

Hamlin został uhonorowany na różne sposoby w całej lidze w ciągu weekendu, ale największy moment nastąpił, gdy Bills, biegający z powrotem Nyheim Hines, uderzył z 96 jardów w inaugurację niedzielnego meczu między Bills a New England Patriots.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *