Sylvester Stallone „Pasosite” atakuje prawa producentów Rocky’ego | Film

Sylvester Stallone zaatakował werbalnego producenta Irwina Winklera nad filmami Rocky, opisując go jako „niekompetentnego i pasożytniczego”, Stallone stworzył i napisał oryginalne postacie do praw do serialu bokserskiego. Wyreżyserował wiele nagrań.

Stallone opublikował karykaturę Winklera W mediach społecznościowych piszę: „Chciałbym mieć trochę moich praw – mam nadzieję, że to rozsądny gest ze strony tego 93-letniego mężczyzny”.

Prawa Winklera przeniosłyby się pośrednio na jego dzieci, w tym również na nie Skalisty O producentach Balboa, Charlesie i Davidzie Winklerze, Stallone dodał: „To była bolesna rzecz, która zjadła moją duszę, ponieważ chciałem zostawić Rocky’ego moim dzieciom”.

Stallone wydał także okładkę powieści Davida Winklera (producenta trzech filmów Creed i Rocky’ego Balboa), nazywając go „boleśnie niekompetentnym… wybitnie niekompetentnym i synem pasożyta”. [Irwin Winkler]”i „Ci załoga to najgorsi nieludzie [sic] Ludzie, których spotkałem w branży filmowej”. Zasugerował również, że „gdyby nie Winkler, byłoby jeszcze co najmniej trzech Rockies”.

Obecnie w serii Rocky jest sześć filmów. Pierwsza piątka, wszystkie napisane przez Stallone’a i trzy wyreżyserowane przez niego, zostały wydane w latach 1976-1990; Stallone napisał i wyreżyserował Rocky Balboa w 2006 roku. Stone był producentem filmów spin-off Creed: był nominowany do Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego za Creed 2015 i jest uznanym scenarzystą Creed II. Wyszedł w 2018 roku. Trzeci film Creed ma się ukazać w listopadzie 2022 roku.

W rozmowie z Variety w 2019 roku, Stallone narzekał, że nie ma udziałów w franczyzie: „To szokujące, że to się nigdy nie wydarzyło, ale powiedziałem:„ Hej, zapłaciłeś, więc na co narzekasz? Byłem zły.

Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami Winklera w celu uzyskania komentarza.

READ  Pocisk północnokoreański po raz pierwszy ląduje na wodach Korei Południowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *