Spryciarze kontra Wynik Padres: Padres wygrywa dramatyczny mecz 4, eliminując Dodgersów

San Diego Padres zaliczyli wściekły powrót w innings i pokonali Los Angeles Dodgers 5-3 w meczu 4 National League Division Series w sobotni wieczór. W ten sposób tragicznie zabrali serię trzech gier do jednego. Dobra passa oznaczałaby, że Padres pojawi się w NLCS po raz pierwszy od 1998 roku.

W czwartym meczu Padres przez większość meczu tracił pozycję, po tym jak atak Dodgerów w końcu w drugim trafieniu trafił na czas, aby objąć prowadzenie 2-0. Ta przewaga wzrosła do 3-0 po wpadce Willa Smitha na szczycie siódmej pozycji. Jednak na samym dole siódmej rundy Padres wrócili na odległość pięciu przejazdów i prowadzili w serii niemal idealnie.

Teraz trochę na wynos z klinkieru Game 4.

Siódma runda była tą, którą należy zapamiętać dla Padres

Wchodząc na szczyt siódmej pozycji, Padres przegrywał 3:0 i miał tylko 10,8 procent szans na wygranie meczu 4 w oparciu o podstawowe oczekiwania dotyczące wygranej. Potem pracowali przeciwko bullpen Dodgersów. Oto krok po kroku:

  • Jurickson spaceruje, proponując.
  • Single Trenta Grishama. Singiel Austina Noli.
  • Yancy Almonte zwalnia Tommy’ego Conleya.
  • Ha-Seong Kim podwoił się, zdobył runę.
  • Juan Soto zaliczył pojedynek, zdobywając punkt.
  • Manny Machado odszedł.
  • Wychodzi Brandon Drury.
  • Alex Vecia prowadzi 1-0 dla Almonte.
  • Soto kradnie drugą bazę.
  • Jake Cronenworth robi to:

Wyszło 5-3, a 10,8 procent szans na zwycięstwo Padres zmieniło się w 90,2 procent szans na zwycięstwo Padres. Biorąc pod uwagę status „młodszego brata” Padres, jeśli chodzi o Dodgers, nie będzie przesadą nazwanie tego najlepszym inningiem w historii posiadania Padres, biorąc pod uwagę stawkę.

Bullpen Padres znów wykonał swoją pracę

Tak, pomoc humanitarna San Diego pozwoliła na pierwszy przejazd serii po przejęciu przez startera Joe Musgrove, ale nie przyszło to w oficjalny sposób (w siódmym miejscu Dodgersi przebili serię w krótkiej piłce przeciwko Stevenowi Wilsonowi). Po tym, jak Padres stracili prowadzenie, bullpen rzucił ostatnie sześć aut bez gry. Padre Pena przeszedł przez pierwsze trzy gry NLDS w Game 4 z następującymi numerami: 13 IP, 5 H, 0 R, 15 SO, 4 BB. W sobotę zezwolili na jeden przejazd w trzech rundach, co dało im 0,56 ERA za serię. To jest rodzaj ulgi w blokadzie, której potrzebujesz, aby wygrać sezon po sezonie.

READ  Daniel Snyder rozważa „możliwe transakcje” dla dowódców z Waszyngtonu

Tyler Anderson rzucił się na Dodgersów

32-letni leworęczny bieżnik nadal jest cichym wybawcą Dodgersów. Uzbrojony w wyrafinowaną kombinację wysokości tonu i zmodyfikowaną przyczepność zmiany, Anderson miał rok kariery w 2022 roku: drużynowy rekord 178 ⅔ inningów ze współczynnikiem ERA 2,57 i 4,06 K/BB. W sobotę był autorem największego początku sezonu Dodgersów, rozgrywając pięć bezbramkowych inningów z sześcioma skreśleniami, dwoma spacerami i dwoma dozwolonymi trafieniami. W pewnym momencie Anderson przeszedł na emeryturę dziewięć z rzędu. Jest to zgodne ze sposobem, w jaki Andersen poradził sobie z Padres w 2022 roku. W sezonie zasadniczym zaliczył cztery starty przeciwko Padres i odniósł sukces w tych połączonych 24 rundach: 1.88 ERA, niedozwolone biegi, 15 trafień, 16 strajków, sześć spacerów, .502 OPS vs.

Świetny sezon Dodgera kończy się rozczarowaniem

W sezonie zasadniczym Dodgers ustanowił rekord franczyzy z 111 zwycięstwami, a różnica między biegami wynosiła plus 334 – oba najlepsze dwa trafienia w historii MLB. Trzy październikowe porażki nie powinny zniweczyć tego, co zostało napisane w 162 meczach, ale w rzeczywistości Dodgersi zostaną ponownie zapamiętani za braki w grze po sezonie. Klub Dave’a Robertsa wygrał 217 meczów w ciągu ostatnich dwóch sezonów regularnych.

NLCS jest ustawiony

Będą to Padres i Philadelphia Phillies w NLCS. Pojedynek do zwycięstwa siedmiu graczy rozpoczyna się we wtorek w San Diego wycieczką na World Series. Nawiasem mówiąc, Padres nigdy nie wygrali World Series. W sezonie zasadniczym Phillies wygrali cztery z siedmiu pojedynków head-to-head z San Diego iw tych rozgrywkach pokonali ich 21-15.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *