„SNL” Cold Open, otwierający monolog Will Smith, Chris Rock Slap — The Hollywood Reporter

W zimnym otwartym odcinku 2 kwietnia Sobotnia noc na żywoLis i przyjaciele gospodarze Steve Doocy, Brian Kilmeade i Ainsley Earhardt wygłosili przemówienie prezydenta Jamesa Austina Johnsona Donalda Trumpa Will Smith bicie Chris Rock na Oskary uroczystość 27 marca.

„Widziałem policzek. Podobał mi się policzek ”- powiedział Trump Johnsona. „Byłem pod wrażeniem tego policzka”.

Później, gospodarz Jerrod Carmichael również odniósł się do tego policzka w swoim otwierającym monologu, mówiąc, że nie zamierza mówić o „tym”. Pomimo skupienia prawie całego swojego monologu na incydencie, ani razu nie wspomniał bezpośrednio o Oscarach, Akademii, Smith czy Rock.

„Nie będę o tym mówić” – zaczął swój monolog. „Dość już o tym mówiłem. Mówiłem o tym. Ciągle o tym myślałem. Nie chcę o tym rozmawiać. Nie możesz mnie zmusić, żebym o tym mówił.

Następnie zapytał publiczność, czy chcą o tym porozmawiać, czy nie są chorzy i czy mogą uwierzyć, że wydarzyło się to dopiero sześć dni temu.

„Sześć dni. Stało się to tydzień temu. Czy nie wydaje ci się, że wydarzyło się to lata temu? – powiedział Carmichael. Dodał, że w poniedziałek było ekscytująco, a we wtorek wciąż było ekscytująco, ale w środę „chciałem się zabić” – zażartował.

Gospodarz powiedział też, że choć nie planował odnosić się do tego momentu w swoim monologu, SNL honcho Lorne Michaels specjalnie poprosił go o omówienie tego, ponieważ „naród potrzebuje uzdrowienia”.

Carmichael mówił dalej o tym, jak wyjść jako wesoły w swoim nowym odcinku specjalnym na HBO, Rotaniela.

„To miła, ale oczekiwana odpowiedź w Nowym Jorku” – powiedział, odnosząc się do aplauzu publiczności. „Właściwie to dlatego tu mieszkam. „Jeśli mówisz, że jesteś gejem w Nowym Jorku, możesz jeździć autobusem za darmo, a ludzie po prostu dają ci pizzę. Jeśli jesteś gejem w Nowym Jorku, możesz zostać gospodarzem Sobotnia noc na żywo. To najbardziej gejowska rzecz, jaką możesz zrobić ”.

Kontynuował: „W zasadzie lubimy teraz sen o gorączce Andy’ego Warhola. „Uzdrowić naród”, bracie? Jest tyle gejowskich rzeczy, które muszę zrobić, zanim będę mógł uzdrowić naród. Mam tak wielu homofobicznych kuzynów, że nie mogę nawet uzdrowić mojej rodziny.”

READ  Prezes związku policyjnego oskarżony o nabijanie członków z 1 miliona dolarów na wydatki osobiste

Komik zakończył swój otwierający monolog, prosząc byłego prezydenta Baracka Obamę, który „skłonił nas wszystkich do nadziei i zmian”, aby wrócił i przemówił „do tego”. „Naród musi słuchać” – powiedział.

W późniejszym skeczu w odcinku, Carmichael i Chris Redd odtworzyli policzek. „Wypełniacz miejsc” Carmichael podszedł do Redd’s Smith, mówiąc mu, że jest jego wielkim fanem i poprosił go o selfie. W tle słychać głos Rocka GI Jane żart o żonie Smitha, Jadie Pinkett Smith, która ma ogoloną głowę i otwarcie mówi o walce z łysieniem.

„Nie chcę brzmieć banalnie, ale jesteś jak mój bohater, człowieku” – powiedział Carmichael Redd’s Smith. „To najfajniejszy człowiek w moim życiu. Rozmawiam z Willem Smithem. Chris Rock właśnie wszedł na scenę ”.

Redd’s Smith powiedział Carmichaelowi, że zaraz wróci, i wszedł na scenę, by uderzyć Rocka, po czym wrócił na swoje miejsce, jakby nic się nie stało.

„Przy okazji, podoba mi się twój smoking” – powiedział Redd Carmichaelowi. „Wyglądaj dobrze, czuj się dobrze”, kontynuował, po czym zwrócił uwagę na scenę i krzyczał: „Trzymaj imię mojej żony z twoich pieprzonych ust”, jak Smith krzyczał na Rocka podczas rozdania Oskarów w niedzielę.

Podczas Aktualizacja weekendowa, Colin Jost i Michael Che spędzili kilka minut swojego cotygodniowego odcinka poświęconego slappingowi Rocka przez Smitha, a Jost żartował, że ustanowiło to „precedens konieczności obrony żony podczas rozdania nagród”.

Che następnie rzucił się na przemówienie Smitha na najlepszego aktora, w którym powiedział, że „miłość sprawi, że będziesz robić szalone rzeczy”.

– Miłość sprawi, że będziesz robić szalone rzeczy – powiedział Che. „Wiesz, co sprawia, że ​​robisz szalone rzeczy? Zwariowany. „

READ  „Niezwykła” kolekcja 24 starożytnych posągów zanurzonych w toskańskim spa | Włochy

Che kontynuował: – Ale rozumiem, skąd pochodzi Will. To znaczy, nie możesz oczekiwać, że będzie siedział i patrzył, jak inny mężczyzna skacze po swojej żonie – bez umowy o zachowaniu poufności”.

Jost wtrącił: „Wczoraj Will Smith zrezygnował z członkostwa w Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Nie miał zamiaru, ale wtedy Jada spojrzała na niego w ten sposób. Gdyby Will Smith został wyrzucony, dołączyłby do niewielkiej grupy osób wyrzuconych z Akademii, w tym Billa Cosby’ego, Romana Polańskiego i Harveya Weinsteina. Lub, jak są również znani, źli chłopcy na całe życie ”.

Che następnie zapytał, czy ludzie mogą przestać udawać, że wszyscy wiedzieli, że Pinkett Smith cierpi na łysienie, żartując, że ze wszystkiego, co usłyszeli w życiu osobistym Pinkett Smith i Smith, nie można oczekiwać, że wszyscy zachowają wszystko.

„Samolubnie, jak komik” – dodał. „Mam dość ludzi, którzy wkładają własną niepewność w nasze żartobliwe intencje. To znaczy, nie mogę żartować, że na dworze jest zimno, żeby ktoś nie odkrzyknął: „Przestań żartować z mojego małego penisa”.

Kenan Thompson dołączył Aktualizacja weekendowa jako OJ Simpson, aby wyrazić swoją opinię na temat tego, jak policzek podzielił Hollywood.

„Moim skromnym zdaniem Will Smith może przesadnie zareagował, uderzając Chrisa Rocka” – powiedział Thompson. – To znaczy, Will, nie chcę mówić, że masz problemy z wściekłością, ale jeśli rękawica pasuje.

Kawałki przychodzą dzień po tym, jak Smith ogłosił, że jest… rezygnacja z Akademii w świetle uderzania Rock w nagrody pokazać. Po klapsie Smith krzyknął na komika ze swojego miejsca w pierwszym rzędzie, mówiąc mu, żeby nie używał imienia żony do „pieprzonych ust”.

READ  Burmistrzowie Nowego Jorku, DC Adams, Bowser wzywają bezdomnych do opuszczenia ulic, aby uniknąć strzelca

Pod koniec rozdania nagród Smith powrócił na scenę Oscarów, aby odebrać nagrodę dla najlepszego aktora za rolę w Król Ryszard. Podczas swojego przemówienia Smith emocjonalnie przeprosił Akademię i innych nominowanych za swoje czyny. Ale dopiero w poniedziałek Smith przeprosił Rocka w poście na Instagramie.

Rock w większości milczał na temat tego, co się wydarzyło, mówiąc publiczności podczas swojego programu komediowego w Bostonie w środę, że „nadal w pewnym sensie przetwarza to, co się stało”, ale że w pewnym momencie „porozmawia o tym gównie. I to jest poważne i zabawne ”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *