Ślub panieński JoJo Fletchera i Jordana Rodgersa: „Czujemy się tacy szczęśliwi!”

JoJo Fletcher i Jordan Rodgers biorą ślub 14 maja 2022 r.

Valori kochanie

PanieńskiS JoJo Fletcher I Jordana Rodgersa Żonaty – Wreszcie!

Ich sześć lat Zaręczyny pod koniec pokazu W 2016 roku deweloper i konferansjer sportowy wziął ślub w obecności bliskich przyjaciół i rodziny. Młyn do wina z kamienia słonecznego Sobota w Santa Yenes w Kalifornii.

„Brzmi to banalnie, ale tak naprawdę poślubiam mojego najlepszego przyjaciela”, 31-letnia JoJo mówi ludziom. „Wszystko, co wydarzyło się w naszym związku, uczyniło nas silniejszymi. Czujemy się tak szczęśliwi”.

„Jest tak dobrze! Trochę mi zajęło, żeby tu dotrzeć, ale warto. W końcu się pobraliśmy! Nie możemy się doczekać, kiedy rozpoczniemy kolejny rozdział naszego wspólnego życia” – dodaje.

Związane z: Chronologia relacji JoJo Fletchera i Jordana Rodgersa

Panna młoda, zużyta Suknia Ines de Santo33-latek wymienił osobiste przysięgi z rodziną i przyjaciółmi z Jordanem. Licencjat Widziane przez absolwentów Nation Becca Dilli, Raven Gates i Adama Gotschalka.

Następnie goście na imprezie z czarnym krawatem, zaprojektowali Gianna Sanfilippo I wyprodukowany przez Leilę Lewis Zainspiruj się PRZebrani na elegancką włoską kolację na świeżym powietrzu z makaronem, stekiem i rybą przed kontynuowaniem uroczystości.

JoJo Fletcher i Jordan Rodgers biorą ślub 14 maja 2022 r.

JoJo Fletcher i Jordan Rodgers biorą ślub 14 maja 2022 r.

Valori kochanie

„Atmosfera naszego ślubu powinna być w pewien sposób tradycyjna, ale chcieliśmy, aby był zabawny, zabawny i wyjątkowy” – mówi JoJo. „Planowaliśmy od dawna, więc chcieliśmy, żeby było dobrze!”

W rzeczywistości JoJo i Jordan mieli natychmiastową chemię w sezonie 2016 serialu randkowego, który w końcu zaproponował. Zaczęli planować ślub w 2019 roku (po raz drugi, po tym, jak Jordan zaproponował poza kamerą), ale epidemia pokrzyżowała ich najlepiej zaplanowane plany.

„Mieliśmy randkę w 2020 roku, a potem mieliśmy randkę w 2021 roku” – mówi Jordan. „Myśleliśmy, że świat wróci do normy, ale tak się nie stało!”

READ  Jokowi wierzy w politykę oddolną, która zwiększa dochody osobiste

Związane z: PanieńskiMiejsce ślubu Jordan Rodgers i JoJo Fletcher „zatrzymuje się”, umawia się na randki z myślą

Para twierdzi, że przez chwilę rozważali ucieczkę, ale w końcu Jojo zauważa, że ​​„zdaliśmy sobie sprawę, że czas już jest po naszej stronie i postanowiliśmy go wypędzić, aby ten dzień był dokładnie taki, jak sobie tego życzyliśmy”.

Teraz, gdy para cieszy się radością nowożeńców, oboje są wdzięczni za to, jak daleko zaszli. „Wszystko, czego szukam w mężczyźnie, to Jordan” – mówi JoJo. „Jestem gotowy, aby rozpocząć kolejny rozdział naszego życia!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *