Seminarium „Rozwój przemysłu halal”

Międzynarodowe seminarium zatytułowane „Halal Industry Growth: Global Opportunities for Tourism” zostało zorganizowane przez EXPOPRO (Business Development & Communication Centre) i sponsorowane przez Stryke.com.bd we współpracy z Asia-Africa Chamber of Commerce and Industry (AACCI). , która niedawno odbyła się w Dhace.

Wysoki komisarz Brunei w Bangladeszu, Haris bin Haji Othman, był głównym gościem seminarium i odniósł się do rozwoju globalnej turystyki halal.

Rozmawiali Enamul Haq Patwari, były dyrektor Dhaka Chamber of Commerce and Industry (TCCI) i Mahboob Alam, konsultant ds. łańcucha wartości i rozwoju rynku (NATP 2).

Dr Noor Rahman, dyrektor generalny Brunei Halalfoods, Brunei i Shelly Smith, dyrektor sprzedaży i marketingu, Asia Africa Travel, Indonezja, to dwie inne osoby, które uczestniczyły w seminarium.

Prelegenci na seminarium dyskutowali o sposobach poprawy środowiska turystycznego Halal w Bangladeszu.

Md Mamunur Rahman, założyciel i dyrektor generalny EXPOPRO, Bangladesh Chapter President of Asia-Africa Chamber of Commerce and Industry (AACCI), przedstawił referat.

Na seminarium EXPOPRO zapowiedziało dwóch przedstawicieli biznesu z Bangladeszu. Jedno dotyczy spotkania dyplomatycznego wysokiego szczebla 2023 (seria IV), które odbędzie się w IIC, New Delhi, Indie, 24 czerwca 2023 r., a drugie dotyczy 19. Malezyjskiej Międzynarodowej Wystawy Halal 2023 w Kuala Lumpur. W dniach 12-15 września 2023 r.

READ  Dowódca USA na Indo-Pacyfik z wizytą w Indonezji > Dowództwo USA na Indo-Pacyfik > 2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *