Savannah Chrisley zajmuje się opieką nad bratem i szwagierkąCNN

Savannah Chrisley On się nią zaopiekuje Młodszy brat i siostrzenica Jego rodzicami są Todd i Julie Chrisley Został skazany na karę więzienia za oszustwa i przestępstwa skarbowe.

Chrisley mówiła o ustaleniach dotyczących opieki w swoim podcaście „Unlocked with Savannah Chrisley” w odcinku wyemitowanym we wtorek, podczas którego powiedziała, że ​​wie, że jej rodzice mogą nie wrócić do domu.

„Mogę wrócić do domu bez obojga rodziców” – powiedział przed wydaniem wyroku w poniedziałek. „Takie są możliwości. Taka jest możliwość, taka jest moja nowa natura”.

Kontynuował: „Wracam do domu we wtorek, mam 16-latka i 10-latka w areszcie i nie mamy pierwszego Święta Dziękczynienia jako rodzina”.

„Nigdy nie byłem z dala od rodziny na wakacjach” – powiedział. „Pokaż mi, skąd pochodzę, zrozum, okaż mi i mojej rodzinie trochę życzliwości i powstrzymaj negatywne komentarze, bo to boli”.

Todd Chrisley został skazany na 12 lat więzienia, w tym trzy lata nadzorowanego zwolnienia. Julie Chrisley została skazana w czerwcu na siedem lat więzienia i trzy lata nadzorowanego zwolnienia

Savannah Chrisley, 25-letnia najstarsza córka pary, powiedziała, że ​​wyroki więzienia pozostawiły ją w żałobie po „utracie rodzica, który wciąż żyje”.

READ  Kominfo musi podjąć drastyczne kroki, aby utrzymać pokój podczas wyborów w 2024 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *