Rodzina Monique Munoz osiedliła się w wypadku samochodowym

Krewni kalifornijskiej kobiety, która prowadziła Lamborghini z prędkością 100 mil na godzinę i została zabita przez syna nastoletniego milionera, osiągnęli 18 milionów dolarów odszkodowania.

Monique Munoz, 32-letnia sekretarka Hawthorne, zmarła w lutym 2021 roku w West Los Angeles, kiedy luksusowy samochód prowadzony przez 17-letniego wówczas syna potentata nieruchomości Jamesa Curry’ego zderzył się z jego Lexusem. Los Angeles Times podał w środę.

Munos, który pracuje w UCLA Health w Los Angeles, wracał z pracy do domu, kiedy uderzył go 35-milowy korek. Raporty NBC Los Angeles.

Ugoda w wysokości 18,8 miliona dolarów była związana z pozwem złożonym w Los Angeles w zeszłym roku, zarzucającym, że sububezpieczenie dyskryminowało Latynoskę przy obliczaniu kwoty fałszywego odszkodowania z tytułu śmierci, podała gazeta.

Monique Munos była sekretarką w UCLA Health.
podręcznik

„Firmy ubezpieczeniowe chcą zniżki na wartość życiową Monique Munoz” – powiedział prawnik jego rodziny Daniel Kaisi. „Moi klienci nigdy nie myślą o tym, ile pieniędzy dostaną dla siebie lub dla nas. Chodzi o to, aby firmy ubezpieczeniowe nigdy nie otrzymały zniżki”.

Brendan Curi został skazany na dziewięć miesięcy w „obozie dla nieletnich” i skazany na cztery lata więzienia w październiku po tym, jak przyznał się do winy za morderstwo w wyniku śmierci Muńoza. Zgłoszono KABC.

Prawnicy Muńoza twierdzą, że 18,8 miliona dolarów to największa kwota, jaką kiedykolwiek wypłacono powodowi w sprawie fałszywej śmierci w historii Kalifornii.

„Nie chodzi o pieniądze dla rodziny Munosów, ale o przyznanie się do złego zachowania Brendana Curry, które doprowadziło do śmierci ich jedynej córki i upewnienie się, że zostanie pociągnięty do odpowiedzialności” – powiedział Kisi. „Dzisiejsze rozstrzygnięcie jest świadectwem ich wysiłków i krokiem bliżej sprawiedliwości”.

Prawnicy rodziny Curi nie odpowiedzieli od razu na prośbę o komentarz. Raporty NBC Los Angeles.

Ojciec Brendana Curie, James Curie, przedsiębiorca handlu detalicznego i nieruchomości z siedzibą w Beverly Hills, Przeprosił rodzinę Muńoza na Instagramie Ostatni marzec.

READ  Cztery osoby zginęły w wyniku katastrofy dwóch samolotów należących do indonezyjskich sił powietrznych podczas ćwiczeń szkoleniowych
Kolizja samochodu.
Brendan Curi został skazany na dziewięć miesięcy w „obozie dla nieletnich ciężkich” i skazany na cztery lata w zawieszeniu po tym, jak przyznał się do zamordowania w październiku Monique Munoz.
KCAL

„Chcę przeprosić rodzinę Monos za tragiczną stratę ich córki, wiedząc, że to nigdy nie odda sprawiedliwości rodzinie Monique Munos” – napisał James Curry do swoich prawie 2 milionów obserwujących.

„Nie mam słów, aby złagodzić ból, którego doświadczasz… Chciałabym jednak zaoferować swoje wsparcie w sposób, na jaki mi na to pozwolisz. Ja i moja rodzina modlimy się za rodzinę Munos.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *