Republikanie martwią się, że Gary Lake i Blake Masters ponownie przegrają wyścig do Senatu w Arizonie w 2024 roku

The Od niedawna niezależny Sen. Kirsten Sinema ubiega się o reelekcję w 2024 r., a jej okręg wyborczy w Arizonie przyciąga uwagę zarówno Demokratów, jak i Republikanów. Niektórzy przywódcy i działacze GOP obawiają się, że Kari Lake i Plague Masters, którzy przegrali odpowiednio wybory na gubernatora i Senat w 2022 r., mogą po raz kolejny zniweczyć szanse partii dzięki temu głównemu podrywowi, jeśli będą kandydować na miejsce Sinemy.

Masters, bogaty biznesmen, który został kandydatem do Senatu GOP w jednym z najczęściej oglądanych wyścigów w wyborach śródokresowych w 2022 r., zmierzy się z urzędującym senatorem. Mark Kelly, D-Ariz. Rzucił im wyzwanie. Były prezydent był blisko związany z Trumpem przez cały wyścig Masters, ale ostatecznie wypadł mniej publicznie. Przegrana z Kellym o 5 punktów procentowych.

Reprezentant kina i Demokratów Republikanie mieli nadzieję, że potencjalny kandydat GOP, który mógłby podzielić bilet, Ruben Gallego, wygra wyścig, ale rozmowa Masters i Lake, biorąc pod uwagę ich własne biegi, budzi obawy.

Ci 4 senatorowie najprawdopodobniej stracą mandaty w 2024 r

Kari Lake (z prawej) i Blake Masters podnoszą ręce na wiecu wyborczym w Queen Creek w Arizonie, 5 listopada 2022 r.
(Justin Sullivan)

„Każdy kandydat w 24 roku, który uczynił sfałszowane wybory głównym tematem kampanii, może mieć te same problemy, co niektórzy kandydaci z 22 roku” – powiedział senator. John Thune, przywódca Partii Republikańskiej nr 2 w Senacie, powiedział Politico. „Nie wydaje mi się, żeby naród amerykański był w tym miejscu. To stan wahadłowy – oczywiście musimy mieć dobrego kandydata Republikanów. Wiesz, ktokolwiek się dostanie, mam nadzieję, że skupi się na przyszłości, a nie przeszłości. „

Mówi się, że Lake rozważa możliwość ubiegania się o miejsce w Cinema, ale według wielu raportów ostateczna decyzja nie zapadnie, dopóki sprawa wyborcza Lake nie zostanie rozwiązana. Podżegacz MAGA przegrał swoją kampanię gubernatorską z ówczesną sekretarz stanu Katie Hobbs o mniej niż jeden punkt.

READ  2022 NFL drabinka playoffs: dywizja Round Lookhead trzyma rachunki szefów w remake'u meczu o mistrzostwo AFC

Już w wyścigu o miejsce w Senacie Arizony w 2024 roku Calico, wieloletni krytyk kina, ogłosił swoją kampanię na początku tego miesiąca.

Postępowy Dem Ruben Gallego walczy z Kirsten Sinema o miejsce w Senacie

Kandydatka Demokratów Kirsten Cinema przemawia do zwolenników po oficjalnym zwycięstwie w wyścigu do Senatu USA w Omni Montelucia Resort w Scottsdale w Arizonie 12 listopada 2018 r.

Kandydatka Demokratów Kirsten Cinema przemawia do zwolenników po oficjalnym zwycięstwie w wyścigu do Senatu USA w Omni Montelucia Resort w Scottsdale w Arizonie 12 listopada 2018 r.
(REUTERS/Caitlin O’Hara)

Były gubernator Arizony przez dwie kadencje, Doug Ducey, został wybrany jako popularny, tradycyjny republikański wybór na miejsce, pomimo odrzucenia oferty kandydowania na miejsce senatora Marka Kelly’ego.

„Wyraźnie dał do zrozumienia, że ​​nie jest zainteresowany, ale byłby świetnym wyborem” – powiedział Thune Politico.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

The Mapa Senatu 2024 W stanach bastionowych GOP, Zachodniej Wirginii, Montanie i Ohio, wielu Demokratów zdecydowanie popiera Republikanów, aby zachowali większość 51-49.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *