PS5 Czarny piątek: Walmart ma teraz w magazynie konsole PS5

Po krótkiej przerwie pakiety PS5 God of War powracają na Czarny piątek Walmart. Jeśli szukasz konsoli PS5 dla siebie lub idealnego prezentu świątecznego, teraz masz szansę ją zdobyć. To najlepsza oferta w Czarny piątek na PS5 i tak naprawdę nie jest to żadna okazja. Ale kogo to obchodzi! Kupowanie PS5 jest wreszcie łatwe.

Na razie konsole PS5 to jedyne zestawy God of War, ale to dobrze, bo bądźmy szczerzy: i tak kupisz grę. Walmart dodał przycisk „Kup teraz”, jeśli masz konto, dzięki czemu możesz działać jeszcze szybciej.

Zdobądź PS5 teraz w Walmart

Rozdzielone PS5 są dostępne po wyższej cenie niż ich sugerowana cena detaliczna, więc nie marnuj czasu i pieniędzy.

Kiedy pakiety pojawiły się po raz pierwszy, musiałeś mieć Walmart +, ale już tak nie jest. Nadal możesz zarejestrować się w Walmart +, aby uzyskać przyszłe korzyści, ale na razie PS5 jest otwarte dla każdego, kto chce czekać w wirtualnej kolejce.

Walmart+ kosztuje 12,98 USD miesięcznie lub 98 USD rocznie.

Czy Amazon ma PS5 na stanie?

To jest interesujące pytanie. Jeśli chodzi o Czarny piątek, Amazon nie ma nic w zanadrzu, jeśli chodzi o PS5 (przynajmniej o tym nie wiemy). Możesz jednak zapisać się na zaproszenie PS5 w różnych jednostkach SKU PlayStation 5 wymienionych poniżej. Z tego, co widzieliśmy od IGNDeals na Twitterze i naszych własnych raportów, te zaproszenia rozchodzą się dość szybko.

Amazon Playstation 5 Zaproszenia

Kiedy PS5 trafi do sprzedaży w Walmart na Czarny piątek?

  • Poniedziałek, 21/11 o 12:00 ET na Walmart.com tylko dla członków Walmart+
  • Poniedziałek, 21/11 o 19:00 ET na Walmart.com
  • Czarny piątek, 25.11, w sklepach

Dostępność konsol PlayStation 5 to jedna z wielu ofert PS5 w Czarny piątek, chociaż tak naprawdę nie jest to okazja za pełną cenę. Ale to bije ceny skalperów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *