Przywrócono bilet kontroli emisji; Zatrudnionych zostanie 50 policjantów

Tempo.co, Djakarta – Od dzisiaj, środy, 1 listopada 2023 r., policja Metro Jaya przywróciła do pracy 50 swoich członków. Test emisji bilet. Grupy zadaniowe zostały skoncentrowane w różnych miejscach Dżakarty.

Sprzedaż biletów na badania emisji będzie prowadzona we współpracy z Biurem ds. Środowiska w Dżakarcie. „Dla każdego obszaru jednostki badania emisji przeprowadza od 8 do 10 pracowników i zaopatrzenie [at raid locations] Zostanie ono odpowiednio dostosowane” – powiedział zastępca dyrektora ds. transportu, główny komisarz Tony Hermavan, wezwany we wtorek 31 października 2023 r.

Jeśli chodzi o karę, dodał Tony, będzie ona wdrażana etapami. Zanim pojazdy zostaną ukarane mandatami, osoby, które nie przejdą testu emisji, najpierw otrzymują naganę, a następnie otrzymują zalecenia dotyczące przeprowadzenia testu zanieczyszczeń. Dlatego ludzie nie powinni czuć się obciążeni, powiedział.

Tony wyjaśnił również, że badanie emisji przeprowadza się w celu sprawdzenia stanu silników pojazdów.

Tony powiedział, że badania emisji są wykonywane bezpłatnie w miejscach nalotów. Według Tony’ego opłaty za badania emisji zostaną pobrane tylko wtedy, gdy zostaną przebadane „niezależnie w warsztatach”.

Wcześniej we wrześniu ubiegłego roku weszły w życie mandaty na badania emisji spalin, wraz z egzekwowaniem maksymalnych kar. Polityka ta nie trwała jednak długo i została zaprzestana, a policja powołała się na nieskuteczność testów na obecność zanieczyszczeń powietrza w Dżakarcie oraz na to, że wystawianie biletów na badania emisji było obciążeniem dla mieszkańców prowincji.

Testi Lutfiarini

Wybór nauczyciela: Dżakarta ponownie wprowadza bilet badania emisji

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

READ  Obawy Fed powodują ponowną wyprzedaż na Wall Street, gdy Nasdaq, S&P i Dow toną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *