Przerażające nagranie kobiety ciągnącej psa za skuterem na Bali

Przerażające nagranie kobiety podróżującej ulicą na Bali, ciągnącej za skuterem małego psa, wywołało oburzenie w internecie.

42-letni Nong Brian, który przesłał nagranie na Instagram na początku tego miesiąca, powiedział lokalnym mediom, że odbiera swoje dzieci ze szkoły w Denpasar.

W podpisie wideo pan Bryan powiedział, że kobieta ciągnęła psa za nogi, aż zaczął krwawić. W klipie smycz małego puszystego psa wydaje się być przywiązana do rączki skutera. Można zobaczyć zwierzaka, który stara się nadążyć za właścicielem, a jego łapy kilkakrotnie ciągną się po drodze.

Kobieta została sfilmowana, gdy ciągnęła psa za skuterem, gdy jechała ulicą Bali. Źródło: Instagram/Nang Bryan

Mężczyzna powiedział, że wyjął telefon, aby nagrać brutalny akt z 9 maja, zanim skonfrontował się z odpowiedzialną kobietą. Powiedział, że powiedziała mu, że pies jest za mały, by wsiąść na rower. Powiedział firmie Compass, że kobieta wsadziła psa na skuter dopiero po tym, jak ten się „złościł”.

Pan Bryan powiedział, że spieszył się, aby odebrać swoje dzieci i wyszedł bez zgłaszania incydentu policji. Jednak po tym, jak wideo przyciągnęło ponad 200 000 wyświetleń, ojciec powiedział, że skontaktowały się z nim organizacje zajmujące się dobrostanem zwierząt, donosi Coconuts Bali.

Urzędnicy potwierdzili w publikacji, że dochodzenie jest w toku, ponieważ według prawa indonezyjskiego sprawcom znęcania się nad zwierzętami grozi do dziewięciu miesięcy więzienia.

Wściekłość za „niezwykle niebezpieczne” działanie

Setki osób w Internecie wyraziło zaniepokojenie psem, nazywając działania kobiety „bardzo niebezpiecznymi”. „Czy ktoś wie, gdzie jest ta dziewczyna? Obawiam się, że pies nadal jest torturowany w swoim domu” – napisał jeden z nich, podczas gdy inny stwierdził, że nagranie było „bardzo smutne do oglądania”.

„Wierzę, że pies ma się dobrze i może być odzyskany Już niedługo” – dodali. „To okropne! Wtf? – powiedział ktoś inny.

READ  Rosja domaga się wykluczenia Ukrainy, byłego Związku Radzieckiego z NATO | Aktualności NATO

Inni krytykowali Bryana za to, że nie powstrzymał incydentu wcześniej. „Następnym razem włóż telefon do kieszeni i uratuj niewinne zwierzę, jeśli poczujesz się lepiej, opublikuj nagrodę lub zrób dobry uczynek bez pokazywania światu” – napisał jeden z nich.

Czy masz wskazówkę dotyczącą historii? E-mail: [email protected].

Możesz też nas śledzić Facebook, Instagram, TIK Tok I Świergot Pobierz aplikację Yahoo News z i Sklep z aplikacjami Lub Google Play.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *