Program promocji CG ds. handlu, turystyki i inwestycji – biznes i finanse

KARACHI: W piątek wieczorem konsulat Indonezji w Karaczi uruchomił w konsulacie Indonezji program promocji handlu, turystyki i inwestycji zatytułowany „Indonesia Award 2023”.

W wydarzeniu wzięło udział 150 zaproszonych partnerów Konsulatu Indonezji z różnych środowisk rządu Sindh, dyrektorzy i przedstawiciele społeczności akademickiej kilku kampusów, mediów i stowarzyszeń.

„Indonesia Award 2023” podsumowuje kilka działań promocyjnych w trzech głównych formach: a) prezentacja potencjału kulturalnego i turystycznego Indonezji; b) mała wystawa; (c) przyznanie tarczy pochwalnej w czterech kategoriach, mianowicie złotej, srebrnej i brązowej; i Certyfikat uznania.

Wręczenie nagród jest narzędziem wzmocnienia relacji między Konsulatem Indonezji a odpowiednimi partnerami w interesie Indonezji i Pakistanu w różnych dziedzinach, zastępując tradycję doceniania zwykle przeprowadzaną w Karaczi.

Tradycyjny taniec indonezyjski wykonało podczas wydarzenia 6 (sześciu) studentów Uniwersytetu w Karachi, którzy są członkami Związku Studentów Uniwersytetu w Karachi (KUSUTD).

W swoich uwagach Ambasador Generalny Indonezji dr Jun Gunkoro Hadiningrad podkreślił, że celem „Indonesia Award 2023” jest uhonorowanie osiągnięć i wkładu osób i organizacji we wzmacnianie stosunków Indonezja-Pakistan.

Konsul Generalny oczekuje większego wsparcia ze strony wszystkich partnerów indonezyjskiej dyplomacji.

Prawa autorskie do rejestratora komercyjnego, 2023

READ  Hutama Karya zakończyła budowę 951-kilometrowej drogi płatnej Trans Sumatra w 2023 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *