Prognoza BMKG dzisiaj mniej deszczu w Wielkiej Dżakarcie

Tempo.co, DjakartaInstytut Meteorologii, Klimatologii i Geofizyki (PMKG) wydało dziś prognozę pogody na 8 listopada, zauważając, że w Wielkiej Dżakarcie i Jabotetabek będzie mniej deszczu. Agencja prognozuje, że dziś po południu i w nocy w południowej i wschodniej Dżakarcie w miastach Pokor i Sibinong w regionie Pokor można spodziewać się lekkiego deszczu.

W pozostałych częściach stolicy rano będzie słonecznie, a po południu pochmurno. Wieczorem, z wyjątkiem południowej i wschodniej Dżakarty, pogoda będzie całkowicie pochmurna.

Słoneczna pogoda powita dziś rano Bekasi, Sibinong, Deboc i Pokor City. Po południu we wszystkich obszarach z wyjątkiem Sipinong i Pokor City będzie pochmurno. Wieczorem pochmurna pogoda obejmie całe Pegasi, Sibinong, Deboc i Pokor City.

Chociaż w Bogor istnieje ryzyko wystąpienia słabych opadów, agencja zwróciła się do ludzi, aby zachowali czujność w związku z opadami deszczu połączonymi z piorunami i silnym wiatrem. Jak podano w pierwszym ostrzeżeniu pogodowym: „To może wystąpić w niektórych obszarach w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Jeśli chodzi o obszar Wielkiego Tangerang, opady deszczu są dziś mało prawdopodobne w miastach Tangerang, Tigaraksa (regencja Tangerang) i Serpong (południowe miasto Tangerang), podało BMKG. Rano i wieczorem we wszystkich częściach kraju będzie częściowo pochmurno.

Zachariasz jest kobietą

Wybór nauczyciela: BMKG wydaje ostrzeżenie o ekstremalnych warunkach pogodowych dla zachodniej Jawy

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

READ  Papua Zachodnia mogłaby być magazynem ryżu dla czterech prowincji: Minister

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *