Prabowo twierdzi, że Gokar odegrał ważną rolę w wyborach w 2024 r

Tempo.co, DjakartaKandydat na prezydenta numer 02 Prabowo Subianto powiedział, że partia Kolkar odegrała ważną rolę w wyborach powszechnych w 2024 roku. Dużą rolę w wygraniu pary Prabowo-Kibron mają do odegrania postacie Golkarów w regionach.

„Rola Golgarh Party jest ogromna, a ciężka praca osobistości Golgarh jest widoczna na obszarach, które odwiedziłem w ramach kampanii” – powiedział Prabowo podczas wydarzenia Ramadan z Golgarh Party w piątek, 29 marca.

Prabowo przeprosił, gdyż nie mógł w okresie kampanii odwiedzić wszystkich kadr Kolkarów w regionach. Zapowiedział, że złoży wizytę po zakończeniu prac wyborczych. „Następnie pojadę w obszary, których wcześniej nie odwiedziłem” – powiedział przywódca partii Kerindra.

Zdaniem Prabowa Gerindra powinna uczyć się od Golkara, bo wierzy, że Golkar ma dużą wiedzę. Był wdzięczny za przynależność do Sojuszu Golkar Indonesia Maju. „Więc lepiej jest z Golgarem niż bez Golgara”.

Na imprezie Prabowo towarzyszył jego kolega z biegu Gibran Rakabuming Raga. Prezydent Colgar Erlanga Hartardo, Sekretarz Generalny Colgar Lodwijk F. W wydarzeniu wzięło udział wielu dygnitarzy z Golkar, w tym Paulus oraz Minister Sportu i Młodzieży Tito Ariodetjo.

Hendrik Yabutra

Wybór nauczyciela: Prabowo uczęszcza do Iftar z zespołem kampanii w Gibran Ritz-Carlton

Kliknij tutaj dostać Najnowsze aktualności Tempo w Google News

READ  Minister Johnny G w sprawie oszustwa BTS BAKTI AGO ponownie wzywa Blade'a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *