Polri-TNI i BUMN odgrywają główną rolę w zapewnieniu płynnego działania

Tribratanews.polri.go.id – Dżakarta. Polri-DNI i PMN wnoszą bardzo duży wkład, aby ruch, powrót do domu i powroty w Eid 2024 przebiegały sprawnie, powiedział Minister Transportu Budi Garya Sumathi.

„Dzięki Bogu, to już koniec. Przede wszystkim doceniam wszystkie strony, które włożyły wiele wysiłku, ten wysiłek widać w bojowości, zwłaszcza w wsparciu TNI-Polri i BUMN”, Minister Transportu Budi, czwartek (18.04. /24).

Minister transportu Budi powiedział, że sukcesu transportu Eid 2024 nie można oddzielać od przywództwa prezydenta Joko Widodo (Jokowi).

Czytaj więcej: Polta Metro Jaya: 8725 pasażerów przekroczyło parzystą nieparzystość podczas Eidul Fitr 1445 Hijri.

„Muszę podziękować prezydentowi, ponieważ dał nam mandat, abyśmy wrócili do domu szczęśliwie. Pomodliliśmy się, co oznacza «Szczęśliwy powrót do domu». Jeśli Bóg da, odpowiedź zostanie udzielona” – powiedział minister. Transport Budi.

Mimo to Prezes Jokowi uważa, że ​​wiele elementów wymaga jeszcze poprawy, m.in. długie korki w porcie Merak, Banten i liczne opłaty za przejazd.

Minister Transportu Budi z radością przyjmie uwagi i sugestie przedstawione przez Prezydenta i posłużą jako materiał ewaluacyjny w celu usprawnienia wdrażania w przyszłym roku.

„Mamy wiele niedociągnięć, abyśmy mogli w przyszłości działać lepiej. Doceniam jednak wszystkie strony, które tego dokonały, społeczność i media, które przekazały nam wszystkim uwagi” – powiedział Minister Transportu Budi.

(ndt/hn/nm)

READ  Peter Navarro, były doradca biznesowy Trumpa, został oskarżony o pogardę dla Kongresu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *