Policja na Bali rozprawia się z nielegalnym parkowaniem w Sanur, aby turyści nie przegapili wypłynięcia łodzi

Udostępnij artykuł

Port Sanur to najbardziej ruchliwy port łodzi motorowych i promów na Bali. Port codziennie przyjmuje tysiące turystów, którzy podróżują pomiędzy główną wyspą Bali, Wyspami Nusa, Wyspami Gili i Lombok.

Od kilku miesięcy natężenie ruchu prowadzące do parkingu w porcie Sanur jest duże, głównie z powodu nielegalnego parkowania samochodów.

Port Sanur na Bali, dokowanie turystów pieszo łodziami motorowymi

Policja na Bali wraz z urzędnikami władz miasta Denpasar rozprawia się z nielegalnie zaparkowanymi pojazdami na obwodnicy Nura Rai prowadzącej do Sanur Habor.

Chociaż natężenie ruchu powoduje zatory w okolicy, większość pojazdów prawdopodobnie utknie. Nielegalnie zaparkowane samochody blokują ruch poprzez obejście.

Zwiększyło to ryzyko, że turyści odwiedzający odległe wyspy przegapią promy i przegapią długo oczekiwane przygody z listy życzeń.

@baliexploretour Szybka łódź z Sanur do Nusa Penida, Nusa Penida do Sanur 🌝 #Łódź szybkościowa #Nusapenida #Poli #Sanur #Wirusowy ♬ Oryginalny dźwięk – wycieczka po Bali

Policja w Bally i zastępcy wydziału ruchu drogowego prowadzili w tym tygodniu patrole i wystawili kilka mandatów oraz ostrzeżeń kierowcom i właścicielom pojazdów, którzy zostawiają swoje pojazdy na obwodnicy.

Szef wydziału ruchu drogowego miasta Denpasar I Kedut Srivan wyjaśnił reporterom, że patrole drogowe prowadzone przez policję na Bali i władze miasta Denpasar stanowią część ciągłych wysiłków mających na celu utrzymanie porządku i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Okolice Sanura.

Ich zadaniem jest zapewnienie turystom bezpieczeństwa, komfortu i porządku w ośrodku turystycznym oraz infrastrukturze towarzyszącej.

@alithendranath Zawsze bądź podekscytowany SEMABU HILLS FASTBOAT 7 #Belbuhansanur #Thermagasanoor ♬ Oryginalny dźwięk – Benitaglitravels

Shrivan powiedział reporterom: „Ogólnie możemy powiedzieć, że widzimy więcej pojazdów pasażerskich parkujących, rozładowujących lub ładujących się na poboczach dróg. Jest to bardzo denerwujące dla innych kierowców i często powoduje korki.

Zaapelował także do kierowców GoJek i Grab, aby w oczekiwaniu na kolejne wezwanie parkowali rozsądnie. Zauważył, że parkowanie na poboczu obwodnicy lub drogi prowadzącej do parkingu przy porcie Sanur jest niewłaściwe i przyczynia się do zatorów komunikacyjnych.

READ  Powiązane przywództwo | Zapytanie biznesowe

Korzystając z okazji, zadzwonił do wszystkich kierowców, zwłaszcza taksówkarzy turystycznych, aby upewnić się, że ich prawa jazdy i dokumenty pojazdu są w porządku. .

@wyldfamilytravel Prom do Nusa Penida z plaży Sanur na Bali #plaża #Łódź szybkościowa #Łódź #Nusapenida #polidaza #tiktoktravel #Tryb wakacyjny #fale #Oppensia #fyp ♬ Dreams (Remaster 2004) – Fleetwood Mac

Shrivan dodał: „Egzekwując dyscyplinę ruchu drogowego w mieście Denpasar, zapraszamy wszystkich kierowców do wdrażania ducha rodziny Vasuthaiva. [the world as one family] Utrzymanie pięknych i wygodnych udogodnień miasta Denpasar poprzez porządek ruchu i transport drogowy.

Turyści planujący wycieczki do portu Sanur powinni zarezerwować więcej czasu, niż sugerują GoogleMaps lub internetowe urządzenia satelitarne.

Chociaż policja na Bali zapobiega nielegalnemu parkowaniu wokół portu Sanur, w godzinach szczytu ruch w okolicy wzrasta.

Mapy Google na telefonie w samochodzie na desce rozdzielczej podczas przeglądania przed kierowcą

Aby złagodzić chroniczne zatory w ruchu, rząd prowincji zobowiązał się do budowy nowej 6-kilometrowej drogi, która zapewni bezpośredni dostęp do portu Sanur z obwodnicy Ngurah Rai, eliminując potrzebę przejazdu pojazdów turystycznych przez obszary mieszkalne.

Przyspieszy to czas podróży i ułatwi taksówkarzom przywożenie i odbieranie turystów.

Władze prowincji i strony wspierające są w trakcie pozyskiwania gruntów pod projekt, ale budowa ma się rozpocząć na początku 2024 r.; Może po wyborach.

Sanur.-Plaża-na-Bali

Sanur przygotowuje się na przyjęcie ogromnego napływu turystów w 2024 r. Przyjazny rodzinom kurort powita ponownie swoje wierne wakacyjne rzesze, które co roku pielgrzymują do kurortu.

Plaża Sanur na Bali

Międzynarodowy Szpital Bali zostanie otwarty w Sanur na początku 2024 roku. Prywatny szpital ma na celu pozycjonowanie Bali jako wiodącego kierunku turystyki medycznej w Azji Południowo-Wschodniej, oferującego zarówno opiekę w nagłych przypadkach na oddziale intensywnej terapii, jak i planową opiekę zdrowotną z zakresu kardiologii, neurologii, gastroenterologii i ortopedii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *