Płatna droga Zakoravi jest w remoncie, Jasa Marga przygotowuje tymczasowy objazd

Tempo.co, Djakarta – Państwowy operator dróg płatnych Jasa Marga przeprowadza kolejną konserwację drogi na odcinku drogi płatnej w Zakoravi, aby poprawić usługi dla użytkowników dróg.

Zwiększają przepustowość Rampy E (od JORR E w kierunku Chiavi w kierunku Zakoravi) i wyrównują wysokość chodnika na rampie B (od JORR S w kierunku Chiavi w kierunku Zakoravi). Dokładne miejsce utrzymania dróg znajduje się w km 7 A odcinka płatnej drogi Zakoravi.

Budowa rozpoczęła się na początku września tego roku i ma zakończyć się na początku stycznia przyszłego roku. Obecnie skupiamy się na przygotowaniu wykopu pod chodnik.

Podczas utrzymywania dróg wszystkie pasy ruchu są nadal czynne, z wyjątkiem zewnętrznego pobocza placu poboru opłat, które zostało zwężone ze względu na bezpieczeństwo ruchu.

Jasa Marga współpracuje z policją nad przygotowaniem tymczasowego objazdu przed rozpoczęciem prac na rampie B.

Przed miejscem robót wprowadzone zostały tymczasowe objazdy. W związku z powyższym użytkownicy dróg z Drogi Płatnej JORR S chcący wjechać na Drogę Płatną Zakorawi będą musieli skorzystać z objazdu.

Pojazdy wjeżdżające z rampy E będą ograniczone tymczasową barierą ze względów bezpieczeństwa ruchu do czasu zakończenia prac związanych z budową drogi.

Jasa Marga przeprasza użytkowników dróg za niedogodności spowodowane pracami konserwacyjnymi punktu poboru opłat w Zakoravi.

Użytkownicy dróg proszeni są o zachowanie ostrożności, stosowanie się do poleceń władz, utrzymywanie porządku na pasie ruchu, zarządzanie czasem podróży i sprawdzanie warunków ruchu drogowego przed podróżą. Aby uzyskać informacje na temat dróg płatnych, użytkownicy dróg mogą skontaktować się z infolinią Jasa Marga dostępną 24 godziny na dobę pod numerem 14080.

Amy Szczęśliwa

Wybór nauczyciela: Jasa Marka, droga płatna Zagoravi, podwyżka opłat Chetyadmo

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

READ  Śledczy znaleźli statek z II wojny światowej, który zatonął z ponad 1000 alianckich jeńców wojennych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *