Perawa, Canggu, PA, Indonezja – Oszałamiająca willa na zamkniętym osiedlu w Perawie

Ta oszałamiająca nieruchomość z 5 sypialniami, wybudowana w 2021 roku, położona jest na 1500 metrach kwadratowych gruntu dzierżawionego na prywatnym zamkniętym osiedlu w sercu Perawy, niecały kilometr od plaży.

Dwupoziomowy obiekt jest skierowany na południe i oferuje w pełni zaprojektowane meble, wysokiej klasy wykończenia oraz kolekcję dzieł sztuki stworzoną dzięki uprzejmości artystów o międzynarodowej renomie, mających osobiste powiązania z Bali.

Główna sypialnia z widokiem na pola ryżowe obejmuje przestronną łazienkę z marmurem sięgającym od podłogi do sufitu i zapadnięty salon na świeżym powietrzu. Spacer po trawniku prowadzi do czterech oddzielnych pokoi gościnnych, wszystkie spektakularnie udekorowane.

Otwórz obszary na świeżym powietrzu, aby odpocząć i cieszyć się stylem życia. Zdjęcie dzięki uprzejmości Harcourts Purba Bali.

Bogaty salon z wysokimi sufitami i stołem dla 12 osób oraz otwartą kuchnią idealną do rozrywki. Znajduje się tu również strefa przygotowywania mokrej kuchni. Inne atrakcje to 29-metrowy basen z barem, przestrzeń do organizacji imprez na dachu, prywatna siłownia i studio jogi, usługi pokojówki oraz parking na cztery samochody.

Citi Burba powiedziała Williams Media: „Ta nowoczesna superwilla o innowacyjnych i energooszczędnych projektach została stworzona z myślą o osobach aktywnych społecznie w 2021 roku i łączy w sobie niesamowite podstawy inwestycyjne z inspirującym stylem życia”.

Willa znajduje się w odległości krótkiego spaceru od kultowych klubów plażowych, takich jak Fins i Atlas (największy klub plażowy w Azji) i jest otoczona wieloma kawiarniami, restauracjami i markowymi butikami.

Ta wspaniała nieruchomość z 5 sypialniami położona jest na dzierżawionej działce o powierzchni 1500 m2. Zdjęcie dzięki uprzejmości Harcourts Purba Bali.

Nieruchomość jest wystawiona na użytkowanie wieczyste na okres 38 lat do kwietnia 2062 roku.

Więcej informacji, w tym dodatkowe zdjęcia i informacje o cenach, można znaleźć na stronie internetowej Harcourts Purba Bali.

Aby umówić się na prywatną inspekcję lub zapytać o nieruchomość, prosimy o telefon lub e-mail z Harcourts Burba Canggu do City Burba, korzystając z poniższych danych kontaktowych.

READ  Dow Jones Futures: Akcje rosną w związku z raportem CBI o inflacji; Co zobaczyć

Lubię to:

Luksusowa willa o nietypowym planie w Pereranan, Canggu

Spokojna willa z widokiem na pole ryżowe na Tumpak Bayou

Ekskluzywne domy rodzinne z widokiem na pola ryżowe w Babagaon, Canggu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *