Odbyły się targi współpracy gospodarczej i handlowej „Dwa kraje, bliźniacze parki” Chiny-Indonezja

Azjatycki 100104
Fuqing, Chiny (ANTARA/Xinhua-AsiaNet) — 19 maja w mieście Fuqing odbyły się targi współpracy gospodarczej i handlowej „Dwa kraje, bliźniacze parki” Chiny-Indonezja, w których udział wzięli eksperci i naukowcy, przedstawiciele przedsiębiorstw , elity branżowe, według Fuqing Media Convergence Center.
Uczestnicy dyskutowali o mapach i planach projektów, możliwościach współpracy i wspólnym rozwoju poprzez interpretację polityki, wymianę doświadczeń i dyskusje przy okrągłym stole. Na miejscu wydarzenia podpisano kontrakty na 10 dużych projektów o łącznej wartości inwestycji 4,55 mld. Zatrudniono miliardy juanów, inwestycje zagraniczne, zdrową żywność, gotową żywność, przetwarzanie produktów wodnych, handel zagraniczny i platformę łańcucha dostaw itp. oraz Komitet Przedstawicieli Handlowych ds. Promocji Inwestycji, aby zapewnić silne wsparcie i wpływ na Chiny i Indonezję. Two Nations, Twin Parks” i w pełni uruchomić, aby ulepszyć Fukking z wysokimi standardami.
Chiński park skupia się w strefie inwestycyjnej Fuqing Yuanhang, a park indonezyjski ma Bintan Industrial Park, Aviarna Industrial Park i Batang Industrial Park jako głównych przewoźników.
Źródło: Fuqing Media Convergence Center
Linki do obrazków Linki:
Połączyć: https://iop.asianetnews.net/view-attachment?attach-id=440904

Reporter: PR Wire
Autor: PR Wire
Copyright © ANTARA 2023

READ  KNKT wysyła zespoły do ​​zbadania kolizji pociągu z ciężarówką w Semarang

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *