Od jutra LRT Jabodebek wydłuża godziny pracy

Tempo.co, Djakarta – Indonezyjskie przedsiębiorstwo kolejowe PT KAI przedłuży godziny pracy swojej kolei LRT Jabodebek do godziny 10:55 WIB (czasu zachodnioindonezyjskiego). Korekta ta zostanie wdrożona w dniach 16–31 stycznia 2024 r.

Menedżer ds. public relations LRT Japotepec Mahendro Trang Pavono powiedział, że dostosowywanie jest przeprowadzane zgodnie z potrzebami pasażerów LRT Japotepec. Dodatkowe godziny pracy będą odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów – stwierdził w oświadczeniu.

Pierwszy odjazd LRT Japotebek ze stacji Jatimulya został przesunięty wcześniej na 05:22 WIB, a ze stacji Harjamukti Staton na 05:30 WIB. Tymczasem ostatni czas odjazdu ze stacji Dukuh Atas zmieni się na 22:00 WIB z ostatnim miejscem docelowym na stacji Jatimulya i 22:05 WIB na stację Harjamukti.

W efekcie dodano 264 zaplanowane podróże w dni powszednie i 240 w weekendy. „Co więcej, dzięki tej korekcie średni czas LRT Jabodebek jest o 2 minuty szybszy” – powiedział Machendro.

PT KAI wierzy, że to dostosowanie operacyjne LRT Jabodebek zaspokoi potrzeby klientów kolei w Jabodebek i zwiększy liczbę pasażerów LRT Jabodebek.

„Dodając więcej godzin pracy i rozkładów jazdy, naszym celem jest zaspokojenie potrzeb klientów, którzy wymagają bezpiecznego i wygodnego transportu, ale także terminowego, wydajnego i niezawodnego” – podsumował.

Moh Cory’ego Albarisiego

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

READ  Delegaci biorący udział w Forum Niebieskiej Gospodarki ASEAN przybywają do Belitung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *