Nusa Dua na Bali rozpieszcza turystów ofertami poza sezonem

Udostępnij artykuł

Dla turystów, którzy chcą uniknąć tłumów i uzyskać lepszy stosunek jakości do ceny (kto nie chce?!), ten miesiąc to świetny czas na wizytę na Bali.

Sezon niski trwa do początków maja, a najpopularniejsze miejsca na wyspie chętnie przyjmują jak najwięcej turystów.

Plaża Nusa Dua.jpg

Nusa Dua na Bali obecnie rozpieszcza turystów. Teren kurortu, zarządzany jako Nowa Dua, oferuje turystom także poza sezonem nowe atrakcje i oferty.

Dyrektor generalny The Nusa Dua, I Made Agus Dwiatmika, powiedział reporterom, że dzięki tym dodatkowym działaniom mamy nadzieję przyciągnąć więcej turystów, którzy zatrzymają się na noc, i więcej gości, którzy przybędą tutaj.

Nusa Dua intensywnie inwestuje w rozwój kurortu jako ośrodka zdrowia i dobrego samopoczucia. Większość turystów udających się na północ do Ubud szuka miejsca na wypoczynek lub pełny wypoczynek odnowy biologicznej. Jednakże, Nusa Dua Ma wiele do zaoferowania turystom potrzebującym regeneracji.

25 lutego na półwyspie Nusa Dua i na wyspach Nusa Dharma odbywa się festiwal Semarak Chinta. Festiwal jest świętem lokalnych małych przedsiębiorstw działających w przestrzeni zdrowia, fitnessu i wellness.

Goście przebywający w okolicy Nusa Dua są mile widziani. Sesje obejmują jogę, medytację i pogadanki na temat zrównoważonego rozwoju, zdrowia i samoopieki.

Podczas festiwalu może wpaść także kilka lokalnych gwiazd. Powstanie eko-rynek, na którym turyści będą mogli spróbować (i kupić!) zrównoważonych i wyprodukowanych etycznie produktów zdrowotnych i dobrego samopoczucia.

Festiwal Semerak Chinta to nie jedyna rzecz, która przyciąga turystów do Nusa Dua. Turyści mają do dyspozycji wiele atrakcji przyrodniczych i kulturowych. Water Blow to najsłynniejszy obiekt w Nusa Dua, który zdecydowanie warto odwiedzić.

Do Water Blow można dojść specjalnym chodnikiem, a zwiedzający mogą podziwiać fale rozpryskujące się na wysokość ponad 8 metrów. Zachowaj dystans, jeśli nie chcesz się zmoczyć, chociaż dla wielu turystów ochlapanie jest częścią zabawy. Poza tym jest poli – jest tak gorąco, że wszystko szybko schnie!

@HarareTravel Jeśli potrafi skakać, musi wisieć pod ziemią. 📍Dmuchnij wodę, Nusa Dua #Poli #Nusaadua #Nusaubali Plaża #Pandawa #Natura #Surowy film #Bagejbali #BageBalimura #Szacunek ♬ Oryginalny dźwięk – Moje imię jest długie

Kiedy fale nie uderzają, turyści mogą podziwiać spektakularne widoki na półwysep.

READ  USC zatrudnia Kliffa Kingsbury jako starszego analityka ofensywnego, według źródła: Co to oznacza dla trojanów

Taras widokowy 360° oferuje panoramiczne widoki na wybrzeże Nusa Dua i jest idealnym miejscem na wyprzedzającą sesję zdjęciową. To bardzo niedoceniane miejsce do oglądania zachodu słońca.

Leżaki i parasole w Nusa Dua Beach ResortLeżaki i parasole w Nusa Dua Beach Resort

Jedna z największych zalet podróżowania poza sezonem Oferty w hotelach. Ponieważ hotele i kurorty chętnie zapełniają pokoje, dostępne są setki fantastycznych ofert.

Co więcej, podróżni planujący wycieczki na Bali nie muszą długo szukać ogromnych oszczędności.

Nusa Dua słynie z niektórych luksusowych i luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych na Bali. Poza sezonem nawet te światowej klasy firmy oferują zniżki na pokoje.

Poza sezonem najlepsze hotele, takie jak Bali Nusa Dua Hotel, oferują luksusowe zakwaterowanie w standardzie pięciogwiazdkowym za mniej niż 100 USD za noc.

Hotel Bali Nusa Dua to elegancki i wyrafinowany ośrodek, który oferuje gościom własną kuchnię, duży kompleks odkrytych basenów oraz bezpłatny transport po okolicy Nusa Dua. Idealny do zwiedzania i niesamowity stosunek jakości do ceny!

Nusa-Tua-plaża-na-BaliNusa-Tua-plaża-na-Bali

Poszukaj czegoś bardziej wyrafinowanego Królewski Santrain; Ceny pokoi poza sezonem w tym pięciogwiazdkowym hotelu zaczynają się od 300 USD, a w sezonie od 500 USD za noc.

Goście mogą korzystać ze posiłków na tarasie z widokiem na ocean, zajęć jogi, spa z pełnym zakresem usług i pięknych basenów z panoramicznym widokiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *