Nocne patrole zwiększają bezpieczeństwo turystów w popularnym kurorcie na Bali

Udostępnij artykuł

Ubud to kurort na Bali, najbardziej znany ze swojej sceny artystycznej i kulturalnej. Miasto jest jednym z najbardziej ruchliwych miejsc turystycznych na Bali i co tydzień przyjmuje dziesiątki tysięcy turystów.

W miarę zmieniania się celów podróży, Ubud jest jednym z najbezpieczniejszych miejsc do zwiedzania, ale wraz ze wzrostem liczby odwiedzających policja nie ryzykuje, jeśli chodzi o bezpieczeństwo publiczne.

Świątynia Saraswati w Ubud Bali.jpg

Policja w Ubud rozpoczęła nową kampanię na rzecz bezpieczeństwa nocnego w miejscach publicznych „Patrol niebieskiego światła”. Celem jest zwiększenie obecności policji w centrum miasta w nocy, aby odstraszyć przestępców i pomóc turystom poczuć się bezpieczniej.

Szef policji Kombol Mat Udar powiedział reporterom: „Stworzyliśmy mobilną i stacjonarną jednostkę policji w Ubud, aby przewidywać nieprzewidziane zdarzenia. [patrol unit] Zgodnie z polityką szefa policji na Bali za pośrednictwem szefa policji w Gianyar, społeczność zawsze będzie miała poczucie bezpieczeństwa dzięki ogromnemu wzrostowi liczby aktywnych patroli nocnych z niebieskim światłem.

@aurabalitour Nocne wibracje w Ubud ✨ #ubud #Poli #Poświęcenie Nocnego życia #PolyWhipy #politravel #Polydestynacja #Politur Usługa #Polydor #badać #Wakacje #biznes ♬ Oryginalny dźwięk – wycieczka po Aura Bali

Stały oddział Blue Light Patrol stacjonuje przed skrzyżowaniem Coco Mart w samym sercu miasta.

Zarówno jednostki stacjonarne, jak i mobilne zarządzają nocnym ruchem w ośrodku turystycznym, dbając o uniknięcie zatorów komunikacyjnych, a kierowcy stawiają na bezpieczeństwo.

Kombol Uder ujawnił, że od poniedziałkowego wieczoru rozmieszczono nowy zespół nocnego patrolu, który nie zareagował jeszcze na żadną podejrzaną lub przestępczą działalność.

Dodał: „Aktywne patrole niebieskiego światła będą nadal działać, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Dla ogółu społeczeństwa i turystów.”

5 najlepszych planów ubezpieczenia podróżnego na rok 2023 już od 10 dolarów tygodniowo

@poli_friends Jeśli szukasz najlepszego miejsca na nocleg w Ubud, zajrzyj do The Blue Door 🔵🚪 #fyp #Pożywienie ofiarne #ubud #Poli #rozmowapolityczna ♬ Ojitos Lindos – Bad Bunny i Bamba Stereo

Ubud to miejsce na Bali, które jest bardziej znane ze swojej sztuki i kultury, jedzenia i zakupów dla turystów niż z wielkich wieczorów.

READ  Alibaba dąży do wejścia na giełdę w Hongkongu, wabiąc chińskich inwestorów po represjach

Ośrodki takie jak Canggu, Seminyak i Uluwatu zostały zaprojektowane z myślą o imprezach i życiu nocnym. Ubud ma kwitnącą scenę życia nocnego, która kręci się wokół jedzenia, koktajli i muzyki na żywo.

@shethrives_x Oto najlepsze koktajle, jakie jadłem na Bali! Elegancja i styl w cenie 🖤 #najlepiej #Polibary #Gdzie jest Topali #Gdzie jest Gopali? #Banabali #KoktajlePoly #polilife #OfiaraŻycia #Dzieło artystyczne #Payanapali #najlepsze miejsca ♬ Na parkiecie (instrumentalny) – BLVKSHP

Jednym z najpopularniejszych klubów nocnych w Ubud jest Cantina. Restauracja i bar na dachu oferują dobre jedzenie, dobre drinki i kultowe widoki na świątynię.

Bar znajduje się w pobliżu wejścia do słynnego Campuhan Ridgewalk, naprzeciwko obowiązkowego Muzeum Blanco.

Z dachu kantyny roztaczają się niezrównane widoki na oszałamiającą Pura Gunung Lepa, najbardziej rozpoznawalną dzięki sześciu wysokim pagodom i otoczoną starożytnymi, ozdobnymi kamiennymi rzeźbami i posągami.

Cantina Rooftop to idealne miejsce na relaksujący i przyjemny wieczór przy winie i jedzeniu, a w menu koktajli każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla miłośników dobrej muzyki i tańca w Ubud Cantina jest doskonałym punktem wyjścia o 20:00, kiedy otwierają się siostrzane bary restauracji i zaczynają grać melodie.

Do ukrytej jaskini można dotrzeć kierując się czerwoną strzałką do Bolich Cocktail Bar. Speakeasy gości najgorętszych undergroundowych DJ-ów na Bali siedem dni w tygodniu od 20:00 do późnych godzin nocnych.

Ulicą numer jeden w Ubud jest Jalan Monkey Forest. Turyści uwielbiają niebieskie drzwi.

Dzięki imponującemu muzeum koktajli, przytulnym salonom i dużej przestrzeni do tańca, muzyki i dobrej atmosfery w The Blue Door nie można przegapić.

Nowe policyjne patrole z niebieskim światłem obiecują regularne nocne patrole w Ubud Czy turyści powinni się martwić?

Absolutnie nie; Policja sygnalizuje swoją obecność, aby zapewnić bezpieczeństwo turystom i mieszkańcom.

W ramach działań mających na celu zwiększenie liczby patroli policyjnych w kurorcie, na który w tym roku miała wpływ seria incydentów z powodu nieodpowiedniego zachowania turystów, patrole mają na celu zapobieganie potencjalnym przestępstwom, zanim do nich dojdzie, oraz zapewnienie mniejszego ruchu w kurorcie. A powszechnie wiadomo, że strajk nadzwyczajny oznacza jasne powiadomienie społeczeństwa.

READ  Aktualizacje na żywo Rosja-Ukraina: wideo i najnowsze wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *