NCAA Tournament 2022: Symulacja przewiduje zaskakujące niepokoje, wybory March Madness, najlepsze osoby śpiące

Południowy region Wspornik turniejowy 2022 NCAA zawiera jedyne dwa nowicjusze March Madness, No. 14 Longwood i nr. 16 Bryanta. Podczas gdy Bryant wciąż musi awansować z Pierwszej Czwórki, pierwsza gra Longwood w March Madness 2022 jest przeciwko No. 3 Tennessee. Vols spędzili cały sezon w rankingu i weszli do turnieju NCAA 2022 z dużym rozmachem po wygraniu turnieju SEC. Tennessee ma nadzieję, że przetrwa to w pierwszej rundzie.

Potencjalne pojedynki z Michigan i Villanova mogą wtedy czekać na Ochotników, którzy należą do najbardziej zwycięskich programów uniwersyteckich bez udziału w Final Four. Czy Tennessee może pozostać gorący i uniknąć jednego z niepokojów Szaleństwa z początku 2022 roku przeciwko Longwoodowi? Zanim dokonasz prognoz na turniej NCAA 2022, zobacz wybór wspornika March Madness ze sprawdzonego modelu komputerowego w SportsLine.

Zaawansowany model komputerowy SportsLine całkowicie zmiażdżył wybory March Madness w ostatnim turnieju, pokonując ponad 92 procent wszystkich grup CBS Sports po raz drugi w ciągu trzech lat. Model przybił także aż trzy zespoły w Final Four w zeszłym roku.

Wie też, jak rozpoznać zdenerwowanie. Ten sam model wyprodukował wsporniki, które przybiły 17 spęczeń pierwszej rundy za pomocą dwucyfrowych nasion. Spowodowało to również kilka ogromnych niepokojów podczas ostatniego turnieju, w tym przewidzenie meczu o mistrzostwo między Gonzagą a Baylori uderzył Houston Zwycięstwo w regionie Środkowego Zachodu, mimo że Cougars nie były numerem. 1 ziarno. Dobranie tych typów może dosłownie stworzyć lub przełamać drabinkę March Madness.

Teraz zaawansowany model komputerowy SportsLine 10 000 razy symulował cały turniej NCAA, aby stworzyć idealną drabinkę turnieju 2022 NCAA i dowiedzieć się, które zespoły będą mieć największe problemy. Nie powinieneś nawet myśleć o zrobieniu kilofa nie widząc, co ma do powiedzenia ich model.

Najpopularniejsze w marcu 2022 r. w kategorii Madness, które nie zgadzają się na rozgrywkę

Jedna drużyna gotowa do szokującego zdenerwowania w marcu 2022 r. Nawiasy szaleństwa: Nie. 13 Amortyzatory Vermont 4 Arkansas w regionie zachodnim. Arkansas był inną drużyną poza stanem, ponieważ osiągnęło 17-2 u siebie, ale tylko 8-7 na drodze i neutralnych miejscach.

READ  Mazars, firma księgowa Trump Organization, twierdzi, że sprawozdania finansowe z 10 lat są niewiarygodne

Vermont był silny wszędzie i wchodzi do turnieju NCAA 2022 z ośmioma zwycięstwami z rzędu. Najbardziej zdumiewająca jest dominacja, jaką wykazała podczas tej passy, ​​ponieważ średni margines zwycięstwa Vermont wynosi 24,4 punktu. Dwaj najlepsi strzelcy, seniorzy Ryan Davis i Ben Shungu, zajęli odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce na konferencji pod względem punktacji, a każdy z nich wykonał ponad 40 procent swoich trzypunktowych prób.

Razorbacks nie ma żadnego zawodnika strzelającego w 38 procentach zza łuku, a strzelanie z zewnątrz było ich słabością przez cały rok. Ta słabość zostanie spotęgowana tylko na tym etapie, co jest ważnym powodem, dla którego Catamounts mogą ukraść zwycięstwo w pierwszej rundzie.

Kolejna wielka podkręcona piłka w Regionie Zachodnim: Nie. 10 Davidson zdenerwowanie 7 Stan Michigan. Michigan State zaczęło się gorąco, ale zakończyło się fiaskiem, przegrywając osiem z ostatnich 13 meczów. Walczył również przez cały rok z czołową konkurencją i ma rekord 4-8 przeciwko Top 25. Davidson miał tylko jeden mecz z drużyną rankingową, ale był imponujący w tym konkursie, wygrywając neutralną witrynę nad nr. 10 Alabama.

Wildcats mają niezwykle wszechstronną i zbalansowaną ofensywę, ponieważ czterech graczy ma średnią dwucyfrową, a wszyscy czterej pokonują co najmniej 38 procent swoich trzech punktów. Jako zespół, Davidson plasuje się w pierwszej dwunastce w kraju zarówno pod względem trzypunktowego procentu, jak i poniesionych obrotów, które są kluczowymi wskaźnikami sukcesu March Madness 2022. Davidson ma również na swoją korzyść niematerialny fakt, że gra toczy się w Południowej Karolinie, niecałe dwie godziny jazdy od kampusu Davidsona. Model uwzględnia wszystkie zalety, jakie ma Davidson, a Wildcats wygrywają w ponad 50 procentach symulacji.

Jak przygotować prognozy przedziałów turniejowych NCAA 2022?

Model SportsLine również mówi Nie. 11 nasion i nr. 5 nasion tworzy Ostateczną Czwórkę. Informuje również, które Nie. 12 i nr. 10 nasion to pozycja obowiązkowa. Przybicie tych kilofów może dosłownie zrobić lub złamać twój wspornik. Mając historię modelki w wywoływaniu problemów związanych z przełamywaniem wsporników, będziesz chciał zobacz, jakie ogłuszacze dzwoni w tym roku, zanim zablokuje się w dowolnym typie wspornika NCAA.

READ  Wystąpienie Trumpa ally Douga Mastriano 6 stycznia kończy się bez odpowiedzi na pytania, źródło mówi

Więc jaka jest optymalna drabinka NCAA Tournament 2022? A jacy słabsi zaszokują uniwersytecką koszykówkę? Odwiedź SportsLine tutaj, aby zobaczyć, który nr. 11 i nr. 5 nasion tworzy Final Four, plus które 12 i 10 nasion są obowiązkowe, wszystkie z modelu, który przybił 17 dwucyfrowych nasion w pierwszej rundzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *