Ministerstwo Transportu rozbudowuje stację Tanah Abang

JAKARTA (ANTARA) – Ministerstwo Transportu Indonezji wraz z rządem prowincji Dżakarta i państwowym przedsiębiorstwem kolejowym PT KAI jest obecnie zaangażowane w rozbudowę Tanah. Brat Dworzec poprawi obsługę pasażerów.

„Wspólnie z rządem prowincji Dżakarta i PT KAI dążymy do podniesienia jakości usług świadczonych pasażerom w Tanah. Brat stacji pod względem komfortu, wygody i dostępności” – powiedział Dyrektor Generalny Ministerstwa Kolei. Rysował przybył wspomniałem tu w niedzielę.

Powiedział Tanah Brat Prace związane z rozbudową dworca kolejowego zakończą się do końca tego roku.

„Budowa struktur ciała Tany Brat Stacja jest w trakcie realizacji i ma zostać ukończona do końca tego roku” – zaznaczył.

Według niego projekt obejmuje budowę nowego budynku stacji, podniesienie torów z czterech do sześciu, podniesienie peronów z dwóch do czterech oraz aranżacje. Mediator Urządzenia koordynacyjne.

Dobudowa dwóch torów kolejowych do stacji spowoduje zakłócenia w funkcjonowaniu linii kolejowej Serpong Linia, siedem minut do trzech minut.

Oczekuje się również, że plan rozbudowy potroi liczbę pasażerów na stacji ze 100 000 do 300 000 dziennie.

W ramach programu Ministerstwo Transportu odpowiada za budowę nowego budynku stacji kolejowej i dodatkowych torów, poprawę obiektów i urządzeń eksploatacyjnych oraz budowę kładki dla pieszych nad torami.

„Administracja Dżakarty rozbudowuje i rozwija drogi (dostęp). Mediator Urządzenia koordynacyjne”, przybył PT KAI poinformowało, że modernizuje parking, plac, zadaszenia i system sprzedaży biletów elektronicznych.

Wspomniał, że główny budynek dworca zostanie powiększony do powierzchni 12 000 metrów kwadratowych. W kompleksie znajdować się będzie część handlowa oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Powiązane wiadomości: Minister, szef Polri i dowódca TNI z wizytą na stacji Basar Senan
Powiązane wiadomości: Ministerstwo Transportu upiększy dwa zabytkowe dworce kolejowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *