Minister zaapelował o przekrojową koordynację, aby zapewnić płynną ewakuację Eid

JAKARTA (ANTARA) – Minister Transportu Budi Praca Sumati Namawiał wszystkie swoje zespoły do ​​współpracy z właściwymi stronami zainteresowanymi z różnych sektorów, aby zapewnić w tym roku lepsze usługi we wszystkich środkach transportu. Id Powrót.

„Podążać za prezydentem Joko z Widodo Gładkie, bezpieczne i wygodne mechanizmy Id Aby wrócić do domu, musimy współpracować ramię w ramię z zainteresowanymi stronami z różnych sektorów” – stwierdził w niedzielę w oświadczeniu wydanym przez jego biuro w Dżakarcie.

Oświadczenie złożył w sobotę (19 marca) podczas I etapu badań dotyczących gotowości infrastruktury transportowej na rok 2024. Id Ewakuacja w wielu miejscach na Jawie Zachodniej, m.in Kertajati Międzynarodowe lotnisko, Dziecinny I Sibali punkty poboru opłat i stacja kolejowa Cirebon.

„Chciałem mieć pewność, że cała infrastruktura i obiekty we wszystkich środkach transportu będą dobrze przygotowane, aby służyć uczestnikom w nadchodzących czasach. Id eksmisja” – powiedział.

Aby rok 2024 Id Wracając do domu jako wydarzenie udane, podkreślił potrzebę wypracowania dobrego poziomu współpracy pomiędzy Ministerstwem Transportu, Policją Krajową.Policja Krajowa), samorządy regionalne, państwowy operator dróg płatnych Praca MarkaPaństwowe przedsiębiorstwo kolejowe KAI i państwowy operator lotniska Przestrzeń Pura.

Sumati Przypomniał o konieczności odpowiedniego przygotowania się przed wyjazdem, radząc jednocześnie wybrać wcześniejszy termin. Id glin-Fitr.

Tymczasem Prezes policji Generalny Inspektor Korpusu Ruchu Na Suhanan On i Sumati Zbadał wiele miejsc, w których mogą wystąpić zatory i wypadki Dziecinny I Sibali Place poboru opłat.

Oczekuje się, że badanie zmotywuje wszystkie zaangażowane strony do zapewnienia sprawnego przebiegu nadchodzącej ewakuacji i zmniejszenia liczby wypadków.

Powiązane wiadomości: Minister dokonuje przeglądu gotowości lotniska Kertajati przed ewakuacją Eid
Powiązane wiadomości: Rząd przygotowuje 722 bezpłatne autobusy na święto Eid

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *