Maritec: Bunkry o niskiej temperaturze zapłonu w Singapurze i Indonezji

Maritec spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przetestowany Trzy modele rozkładów VLSFO Singapur Temperatura zapłonu jest niska 54°C różni dostawcy i zapasy oraz 11 modeli (Z okresu 5 września 2023 do zrobienia 19 października 2023 r) Dystrybucje HSD i B35 Indonezja Temperatura zapłonu jest niska 41°C Często od dostawcy.

SOLAS Rozdział II-2, Część B, Reg. 4. Sekcja 2.1.1 stanowi:

„Poniższe ograniczenia mają zastosowanie do stosowania oleju jako paliwa, z wyjątkiem przypadków dozwolonych w niniejszym paragrafie, jako paliwa nie należy stosować oleju o temperaturze zapłonu poniżej 60°C.”

Zalecenia CDI-Maritech

Jeśli na statku przechowywane jest paliwo o niskiej temperaturze zapłonu, zaleca się przestrzeganie następujących środków ostrożności:

  • Ekrany płomieniowe na otworach wentylacyjnych zbiorników powinny być utrzymywane w dobrym stanie, a w pobliżu otworów wentylacyjnych nie powinny znajdować się żadne źródła zapłonu. Pomaga w bezpiecznej naturalnej wentylacji lotnych składników paliwa

  • Zakaz palenia, otwartego ognia i pracy na gorąco w pobliżu otworów wentylacyjnych zbiornika.

  • Wyślij dodatkowe zbiorniki próbek po przybyciu do portu w celu sprawdzenia właściwości paliwa i wyników temperatury zapłonu, zwłaszcza jeśli bunkry zawierają paliwa mieszane.

  • Jeśli statek jest na morzu, możesz otrzymać zaopatrzenie od administracji państwa bandery aż do następnego zawinięcia do portu.

  • Natychmiast powiadom dostawcę i swój klub P&I

ISO4259 Interpretacja badanej temperatury zapłonu nie jest tutaj rozważana, ponieważ bezpieczeństwo załogi wewnętrznej i statku jest sprawą najwyższej wagi.

Jednakże dokument ten nie odzwierciedla ogólnej jakości paliwa dostarczanego w Singapurze, jeśli chcesz bunkrować w tym regionie, przed załadunkiem poproś o certyfikat jakości.

Maritec Pte Ltd może udzielić Państwu dalszych informacji na temat jakości bunkrów testowanych w różnych obszarach. Jeśli potrzebujesz innych informacji lub pomocy, skontaktuj się z nami.

Strona internetowa: https://www.maritec.com.sg

E-mail: [email protected]

Telefon:+65 62718622

READ  Dianne Feinstein trafiła do szpitala z półpasiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *